Рівнянам: чи вигідно будувати бізнес на перепілках?

25.05.2017

Рівнянам: чи вигідно будувати бізнес на перепілках?

Ферма перепелів не займе багато місця, обслуговувати її можна самостійно, а вкладені гроші швидко повернуться з великим прибутком. Не вірите? Тоді ми доведемо вам, розглянувши пристрій ферми і привівши простий і зрозумілий бізнес-план.

Дійсно вигідні перепелиці, які навіть візуально як мінімум у п’ять разів менше звичайної курки? Давайте вважати, з чого можна отримати вигоду на фермі. Середньостатистична перепілка, що має масу близько 220 г, здатна принести за рік близько 250 яєць. Маленька трудяга починає нести яйця у віці півтора місяців. Тоді як найпродуктивніший крос курки-несучки видає перше яйце лише в 4,5 місяці. Тушка перепела готова до забою приблизно в два місяці.

Дієтичне м’ясо володіє всіма необхідними характеристиками, що роблять його одним з кращих джерел білка для тих, хто піклується про своє здоров’я. До речі, ця теза може стати основним рекламним гаслом, головне вміло донести його споживачеві.

Цікаво, що м’ясо перепели не втрачає своїх властивостей навіть після закінчення яйцекладки. Це означає, що рік пташка працює на яйця, а потім йде на забій і реалізується як тушка.

Пір’я перепелів є відмінним наповнювачем для подушок. Вони не викликають алергічних реакцій. Тому якщо ви знайдете ринок збуту на перо, то це стане ще одним джерелом доходу.

Непогано заробити ферма може і на посліді перепелів. Такий товар у весняно-літній сезон є справжнім хітом на ринку добрив. У перепелиному посліді міститься безліч мікроелементів і висока концентрація азоту. Завдяки цьому врожайність овочевих культур б’є рекорди.

Практичні поради починаючому фермеру

Будь початківець птахівник повинен розуміти, що перепелина ферма має свої нюанси. І якщо їх не передбачити на початковому етапі, то рентабельність бізнесу може опинитися під великим питанням. Що необхідно для підсумкового успіху ферми і з чого почати справу своїми руками?

  • Клітини. Головна особливість перепелів в їх мініатюрність та скоростиглості, для них не потрібно багато місця. Гранична висота сітчастої клітини — 30 див. Робити їх вище сенсу немає, тому що пташки добре літають і можуть заподіяти собі шкоду. Можна істотно заощадити, якщо зробити клітини на фермі своїми руками (процес можна подивитися на відео), але якщо є зайві кошти, ніхто не забороняє купити готові секції. Ця частина витрат є вагомою часткою бізнес-плану.
  • Місце. Перепелина ферма цілком може вміститися в одній просторій кімнаті. Секції з клітинами можна розмістити на одній стіні. Це означає, що своїми руками можна обладнати невелику ферму прямо на балконі або в квартирі.
  • Маркетинг. Простіше кажучи, реклама. Важлива складова будь-якого бізнес-плану ферми. Про ваших перепелах повинно знати якомога більше людей. Це гарантія успіху, тому що при хорошій рекламі ваша перепелина ферма буде у всіх на слуху. В ідеалі витрати на маркетинг не повинні перевищувати 30% сумарної виручки.
  • Ринок збуту. Має тісний взаємозв’язок з попереднім пунктом. Це може бути як мережа супермаркетів, так і велика кількість приватних клієнтів, готових купувати вашу продукцію раз в тиждень. Перед складанням бізнес-плану дуже важливо «промацати» ринок.

Джерело: http://dovidkam.com

Статті до теми:

Рівнянам: 5 кроків до відкриття козиної молочної ферми

Мінфін запропонував уряду легалізувати азартні ігри

На Рівненщині австрійська компанія вирощуватиме олійні гарбузи

перепілка

, , , переглядів: 248


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *