Рівнянам: як працюватиме ПриватБанк на великодні і травневі свята

14.04.2017

Рівнянам: як працюватиме ПриватБанк на великодні і травневі свята

Під час великодніх і травневих свят клієнти ПриватБанку зможуть скористатися більшістю послуг та продуктів ПриватБанку. Фінансова установа працюватиме в режимі 24/7/365. Із понад 2 500 відділень майже 1000 банківських офісів традиційно працюють і в будні, і на вихідні.

В Україні почнуть працювати приватні детективи

Багато весняних вихідних суттєво не вплине на режим роботи ПриватБанку. Зокрема, в обласному центрі, містах і районах, де є відділення ПриватБанку, цілодобово незважаючи на свята, в будь-який день тижня можна скористатися банківськими послугами та продуктами в пунктах самообслуговування при відділеннях. Через банкомати і термінали є можливість отримати всі необхідні послуги: перекази, платежі, погашення кредитів, отримання готівки, замовлення залізничних квитків тощо.

Окрім того, 14 квітня усі відділення Рівненської області працюватимуть у стандартному режимі зі звичайною тривалістю робочого дня. 15 квітня – лише ті відділення, що працюють за графіком у суботу за скороченим на годину графіком.

Ці ж відділення працюватимуть і в останню суботу  29 квітня, в першу суботу травня – 6-го, та у понеділок, 8 травня.

Усі відділення ПриватБанку, що працюють на Рівненщині, надаватимуть послуги клієнтам у стандартному режимі після Великодніх свят, починаючи з 18 квітня, та в період травневих – з 3 по 5 травня, та з 10 по 12 травня.

13 травня, у суботу, працюватимуть усі відділення області зі скороченням робочого часу на одну годину.

Інтернет-банк Привaт24 і мобільний додаток Privat24 працюють завжди цілодобово – без свят, вихідних і перерв. Тому в режимі 24/7/365 у зручному місці і в зручний для вас час можна оплатити будь-який рахунок, придбати квиток на транспорт, замовити таксі чи суші, поповнити депозит або телефон та здійснити чимало інших послуг.

Щоб забезпечити всім клієнтам доступ до готівки в повному обсязі – у передсвяткові та святкові дні у ПриватБанку функціонуватиме посилений графік інкасації банкоматів.

Загалом на Рівненщині клієнти ПриватБанку можуть обслуговуватись у 56 відділеннях, 167 банкоматах та здійснювати операції у понад 345 терміналах самообслуговування. Ознайомитися з адресами розташування відділень, терміналів та банкоматів можна на сайті або зателефонувавши за номером гарячої лінії 3700 (безкоштовно з номерів мобільних операторів).

 

, , переглядів: 433


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *