Рівняни пишуть: про інформацію та суспільство

31.05.2017

Рівняни пишуть: про інформацію та суспільство

Рівнянка та журналістка Інна Білецька у соцмережі “Фейсбук” поділилась своїми роздмами про інформаційне суспільство та медіаграмотність.

“Велика біда нашого, перевантаженого інформацією суспільства – це відсутність елементарної медіаграмотності. Ми від цього стаємо надвразливими. Ми вразливі, бо не відсікаємо, чим відрізняються пости в фейсбуці від блогів, блоги – від статтей, інформповідомлення від розслідувань. Ми можемо легко повестися на будь-яку провокацію так званих громадських журналістів, які не несуть жодної – ні репутаційної, ні юридичної відповідальності за помилки. Ми можемо бачити у кожному білявому хлопчині сина Президента, а в кожній білявій дівчинці – дочку Брєжнєвої. Ми лінуємося читати грунтовні розслідування з доками і цифрами, зато радо ковтаємо напівправдиве, напіукрадене лайно. 

Ми радіємо інформаційному з тарганами приготованому фастфуду, яким заробляємо виразки у свідомості.  Я і далі вважатиму усіх, хто навіть не намагається засумніватись в інформації, яку підкладають сайти з сумнівними репутаціями, або боти – недалекими. І нічого ображатись на мене.
Лікарі он теж сміються, коли ви лікуєте подібне подібним, ви ж на них не ображаєтесь.
Сумнівайтись значить мислити”.

 

Велика біда нашого, перевантаженого інформацією суспільства – це відсутність елементарної медіаграмотності. Ми від цього…

Опубліковано Інною Білецькою 29 травня 2017 р.

, , переглядів: 310


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *