Рівняни просять відновити парк біля Палацу дітей та молоді

21.10.2017

Рівняни просять відновити парк біля Палацу дітей та молоді

На сайті Бюджету міських ініціатив розміщено 52 проекти, якими поділились жителі міста. Ініціативи стосуються актуальних проблем Рівного та корисних нововведень, які важливо було б впровадити. Починаючи з 17 жовтня і по 31 жовтня триває голосування за  заявлені проекти. Кожен рівнянин, який досягнув 16 років може проголосувати не більше, ніж за 3 великих та 3 малих проекти.

Для того щоб проголосувати за проект можна й онлайн. З детальною інструкцією по голосуванню можна ознайомитись за посиланням.

ПІДТРИМАТИ ПРОЕКТ

Один з проектів, вартістю 1 250 000 гривень, запропонував Зураб Кантарія. В описі проекту сказано: “Завдяки громадському бюджету триває процес відновлення парку на Грабнику, до якого долучилась активна громада міста та влада. Безпечність, зручність та доступність – це першочергові умови для розвитку цієї зеленої зони. У рамках цього проекту пропонується виконати заходи для забезпечення зазначених умов.

У разі реалізації цього проекту та подальших заходів уже за декілька років буде повністю відновлено рекреаційний потенціал парку. Цей проект є логічним продовженням розпочатого процесу відновлення парку. Таким чином, у результаті проекту:
– рівняни отримають освітлений та більш безпечний парк з покращеною доступністю;
– у парку з’являться більш зручні облаштовані для транзиту та прогулянок доріжки;
– будуть виконані роботи з водовідведення та дренажу тощо”.

Активні рівняни детально змогли ознайомитися з концепцією облагородження парку  під час міського пікніку.

Тепер у соціальних мережах рівняни ще більш активно висловлюють свою підтримку цій ідеї:

  • Парк на Грабнику (біля ПДМ) завдяки зусиллям рівнян буде відновлено! Сьогодні, 21 жовтня, у всіх бажаючих була можливість дізнатися, які плани майбутнього парку, що і де пропонується розмістити, а також рівняни взяли участь у обговоренні та обміну ідей!
    Підтримуйте відновлення парку на конкурсі громадського бюджету 2018 ? Громадський проект за посиланням: https://rivne.pb.org.ua/projects/show/85 Цінний кожен голос!, – написав на своїй сторінці заступник мера Рівного Віталій ГЕРМАН.

 

  • Нарід, #Рівне прошу підтримати наш проект по продовженню відновлення парку на Грабнику, біля ПДМ! В цьому році ми зробили багато для того щоб зберегти землю парку, визначитись з його стратегічним розвитком і концепцією + до кінця року будуть закуплені малі архітектурні форми(лавки, столи, урни, “майданчики”), їх встановлять весною. На жаль влада через певні бюрократичні нюанси не може закласти гроші облаштування парку в міський бюджет на 2018 рік, тому доводиться “вигризати” гроші через Громадський бюджет, – зауважує автор проекту.

 

 

, , , переглядів: 293


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *