Сезонна робота: скільки можна заробити на зборі урожаю в Європі

06.06.2017

Сезонна робота: скільки можна заробити на зборі урожаю в Європі

Українцям пропонують сезонну роботу в сільському господарстві. У Західній і Північній Європі робота пов’язана зі збором врожаїв.

Для роботи в країнах ЄС потрібно оформити робочу візу. Наприклад, щоб працювати в Польщі необхідно отримати національну робочу візу D 05. Її можна зробити в консульстві, подавши запрошення роботодавця.

Заробити в Польщі можна на зборі ягід. Зарплата стартує від 20-23 до 29 тис. гривень, роботодавці дають житло, однак харчування найчастіше за свій рахунок. Крім робочої візи вимог немає.

У Швеції на зборі ягід платять за кількість зібраного врожаю. В місяць зарплата виходить близько 60 тис. гривень. Працівникові-фермеру обіцяють платити 63-70 тис. гривень.

У Фінляндії в основному потрібні різноробочі на збір лісових ягід і грибів. В країні платять від 24 тис. гривень за місяць в залежності від вироботку. Однак робочий день може бути ненормований і потрібно оплачувати житло. На зборі полуниці і малини платять два євро за кілограм. Різноробочим на ферму обіцяють зарплату 50 тис. гривень.

За матеріалами: Сегодня

робота

, , , переглядів: 420


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *