Що бажають рівняни у день народження меру міста

01.08.2018

Що бажають рівняни у день народження меру міста

У мера Рівного свято

Як вітають мера рівняни та що йому бажають – можна прочитати на сторінці Володимира Хомка у соціальних мережах.

Шановний Володимире Євгеновичу! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Шановний Володимире Євгеновичу! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня народження. Від щирого серця бажаю Вам міцного здоров‘я, успіху в усіх починаннях, натхнення та вірних друзів.

Шановний Володимире Євгеновичу, вітаю з Днем народження! Щиро бажаю Вам всього самого світлого у Вашому житті! Радості та повного людського щастя Вам і Вашій родині!

Вітаю вас, і бажаю вам всього найкращого, щоб ви в своєму місті робили те, що ви обіцяли

Володимире Євгеновичу, вітаю!
Здоров’я, Радості і Перемог!
Ще більше гарних внуків і цікавих поїздок!
Успіхів і Натхнення!
Всього!

Володимире Євгеновичу, дорогий! Вітаю з Днем народження! Щастя і здоров’я, здоров’я в сім’ї; серця, сповненого любові; очей, що світяться від щастя; відкриттів і яскравих емоцій. А ще – весело та яскраво проживати кожну мить свого життя, вдалих днів, хороших новин, величезної сили духу, приємних подій та невичерпного оптимізму!

Щиро вітаю Вас з днем народження!!! Нехай оптимізм і життєва енергія супроводжують Вас і надалі, дають можливість реалізовувати ідеї і приймати мудрі рішення.
Бажаємо Вам міцного здоров’я, особистого щастя, гарного настрою, родинного затишку, миру, успіхів у роботі, підтримки та розуміння рідних, друзів і колег.

Прийміть мої найщиріші побажання міцного здоров’я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх Ваших справах. Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість.

, , , переглядів: 910


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *