Що за три місяці змогло зробити Управління ДАБі Рівненської міської ради

04.11.2017

Що за три місяці змогло зробити Управління ДАБі Рівненської міської ради

10 серпня 2017 року Державна архітектурно-будівельна інспекція України передала повноваження у сфері державного архітектурно-будівельного контролю на території міста Рівного Управлінню державного архітектурно-будівельного контролю Рівненської міської ради.

В області Рівне стало першим містом, яке виконало усі вимоги і отримало повноваження у сфері державного архітектурно-будівельного контролю. Це стало знаковою подією і успішним прикладом децентралізації повноважень у сфері державно-архітектурного контролю.

Опубліковано Віталієм Германом 4 листопад 2017 р.

Що вдалося реалізувати за три місяці роботи Управління державного архітектурно-будівельного контролю Рівненської міської ради ми запитали куратора управління, заступника міського голови Рівного Віталія ГЕРМАНА:

  • Що за цей період часу встигли зробити? Практично нічого… Однак зрозуміли, що саме потрібно робити. Основне наше завдання – конструктивний діалог з архітекторами і забудовниками, роз’яснювальна робота щодо недопущення порушень чинного законодавства у сфері будівництва та архітектури,- зауважив заступник мера.

Управлінням державного архітектурно-будівельного контролю Рівненської міської ради в період з 11.08.2017 по 01.11.2017:

– розглянуто 204 звернення про порушення містобудівного законодавства;
– розпочато 42 перевірки, з яких 13 завершено;
– винесено 5 постанов про накладення штрафних санкцій на загальну суму 187,43 тис. грн.;
– надано 399 адміністративних послуг;
– видано 30 сертифікатів про прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, за які до міського бюджету надійшло 224,6 тис.грн.

, , , , переглядів: 348


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *