Щоденна боротьба за життя рівнян Артема та Давида Бойко

01.12.2017

Щоденна боротьба за життя рівнян Артема та Давида Бойко

Досить часто ми нарікаємо на життєві проблеми, випробування та незручності, але навіть не замислюємося над тим, що поряд з нами живуть люди, яким насправді набагато важче і кожен день їх життя – це боротьба за краще завтра.

Так, життя юних рівнян-близнят Артема і Давида Бойко з дня їх народження – це виклик смерті та щоденне змагання за якісно новий рівень життя. У хлопчиків – дитячий церебральний параліч, аплазія правої нирки (по одній нирці у кожного хлопчика), загальне недорозвинення мови важкої міри.

Родина хлопців відчайдушно бореться за те, щоб вони могли красиво ходити, говорити, розвиватися. Дітки дуже стараються, і у них є успіхи! Те, що більшості діточок дається просто так, без надзусиль, від природи, для Артема та Давида є подвигом.

  • – Ці маленькі плечі винесли і пережили вже таке, що не всякий дорослий витримає. Хлопченята народилися передчасно, шестимісячними, з множинними крововиливами в мозок. Вони не мали жодного природженого рефлексу, які є у усіх діточок, не подавали ознак життя і годувалися через зонд, – говорить мама хлопчиків Любов.

За ці роки відчайдушної боротьби родина перепробувала вже дуже багато всього, але найкраще хлопчикам допомагає лікування за методикою проф.Козявкіна. Інтенсивна реабілітація.

Після проходження лікування є позитивна динаміка і діти піднімаються на сходинку вище.

– Так боляче через те, що черговий крок в розвитку Артема і Давида залежить від грошей. Це гірка правда. Ніяких грошей не вистачить, якщо дітей двоє з таким діагнозом, – каже Любов.

На рік Артему та Давиду потрібно проходити чотири курси реабілітації. А це вартує 200 тисяч гривень. Для родини – це не підйомна сума, тому всіх небайдужих закликаємо допомогти хлопцям підніматися на щабель в власному розвитку.

Допомогти родині з особливими близнюками Ви можете придбавши особливі прикраси, в які вкладені найкращі і найтепліші емоції, пишіть Любов Бойко у ФБ. – https://www.facebook.com/profile.php?id=100001945473469

Або за цим рахунком у Приватбанку:

5168 7422 0344 5691

, , , , переглядів: 566


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *