Стало відомо дату відкриття унікального для Рівного клубу – “Catarsis”

22.12.2017

Стало відомо дату відкриття унікального для Рівного клубу – “Catarsis”

Ця новорічна ніч запам’ятається рівнянам не тільки гучними святкуваннями, а і подією року –  відкриттям унікального нічного клубу. “Catarsis” – нічний клуб, якого до цього у нашому місті ще не було! Кращий досвід Європи та світу в одному закладі!
Директор пивзаводу “Рівень”, депутат Рівнеради Мар’ян ГОДА та заступник директора пивзаводу “Рівень”, ресторатор Анатолій ЛУК’ЯНЧУК зустрічатимуть рівнян у новому закладі в новорічну ніч.
“Catarsis” – у перекладі з грецької означає лікування молоді музикою, а з кінематографу – це вища міра насолоди. Слоган закладу “Catarsis” – Дім емоцій (House of emotions). А найважливіше, що це мегасучасний проект нічного клубу, ідеї та досвід для створення якого перейняли в Європі та в Україні.
“Catarsis” має два поверхи продуманими до дрібниць інтер’єрними рішеннями. Перший поверх нічного клубу – це ресторан з авторською кухнею Анатолія Лук’янчука та кальянний бар. Тут ви не тільки зможете скуштувати неймовірно смачні страви, а й спробувати та навіть придбати різноманітні кальяни. Другий поверх – диско-зона, яка поділяється на дві різні за стилем частини.
Від новорічної ночі і до Дня закоханих заклад працюватиме у тестовому режимі. А от офіційне відкриття з перерізанням стрічки, мега виступами зірок та купою позитивних емоцій заплановано на 14 лютого. Тому сюрпризи від “Catarsis” не завершуються, а тільки починаються. Бронюйте столики, бо це варто побачити! Ваші очі розбігатимуться від краси, а серце переповниться фонтаном емоцій!
, , , , переглядів: 12 974


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *