ТОП-10 завидних холостяків Рівного: Михайло Майструк

08.11.2018

ТОП-10 завидних холостяків Рівного: Михайло Майструк

Є інтерв’ю, які точно запам’ятаються тобі надовго: своєю щирістю, відкритістю, посмішками та натхненням. Читаючи його пости у соціальних мережах, я вже тоді знала, що цей чоловік мудро мислить і має свої життєві принципи та переконання. А тепер впевнилася, що недарма читачі сайту “РІВНЯНИ” обрали саме його першим у ТОП-10 завидних холостяків Рівного. Переможець рейтингу Михайло МАЙСТРУКвідверто про професію та вільний час, про ідеальну жінку та родину, сокровенні мрії та пошуки натхнення. 

– Ні для кого не секрет, що прізвище “Майструк” у нашому місті – це вже бренд. Бренд досконалих посмішок та якісної роботи. Скажіть, за покликом серця продовжили справу батька, чи все ж таки з примусу?

– Питання вибору майбутньої професії було визначене ще в дитинстві. Це було наше з батьками спільне рішення, і я ні краплі не шкодую, що саме зі стоматологією пов’язане усе моє життя. Мрію, щоб у майбутньому мої діти теж продовжили нашу династію стоматологів. Хочеться, щоб це було не через моє бажання, а їхнє обдумане рішення.

– Стоматологія не стоїть на місці. Чи відвідуєте якісь професійні курси для вдосконалення навичок?

– Моя робота – це не тільки професія, це і моє хобі. Переконаний: щоб бути професіоналом своєї справи, потрібно постійно навчатися новому та самовдосконалюватися. Тому свій вільний час намагаюсь присвячувати навчанню, читанню навчальної літератури, відвідуванню профільних курсів та виставок.

 

– Ви вважаєте себе успішною людиною?

– Успіх для мене – це не доконаний факт, це процес. Тому для того, щоб бути успішним, на мою думку, потрібно постійно вдосконалюватися та рости. Ріст – це і є успіх. Не варто зупинятися на досягнутому ніколи!

 

– Ви сказали, що робота є вашим хобі. А от вільний від роботи час як ви проводите?

– У вільний час люблю подорожувати. Здавалося б, банальна теза “Неважливо, скільки років твоїм кедам, якщо ти гуляєш в них по Парижу” – насправді зовсім не банальна. Люблю відвідувати маловідомі для туристів міста, вивчати культуру та життя людей. Також я страшенно люблю собак. У мене їх аж четверо. А ще минулого року спробував себе у бджільництві. І ви знаєте – в мене вийшло. Минулорічний збір меду 300 літрів!

 – Що Михайло Майструк вважає найбільшим щастям в житті?  

– Для щастя насправді не так багато треба. Це здоров’я батьків, дітей, сестри та найближчих, це спокій на душі, це впевненість у завтрашньому дні, це улюблена робота, це можливість подорожувати і займатися тим, що ти любиш.

 

– За голосуванням на нашому сайті ви очолили ТОП-10 завидних холостяків нашого міста. Розкажіть, якою повинна бути жінка, яку покохає Михайло Майструк?

– Насправді це для мене дуже неочікувано, але і приємно. Кожному хочеться бути номером один. А якщо ж говорити про жінку, яку я покохаю, то вона має втілювати в собі ніжність і внутрішню силу. Хотілося би зустріти людину, якій би я повірив, адже саме на довірі будуються усі стосунки. Я добре запам’ятав слова, що якщо тобі вдалося обманути людину, це не значить, що вона – дурна, це означає, що тобі просто вірили значно більше, ніж ти на це заслуговуєш. А я вмію вірити людям, хоча і не раз обпікався через це.

Вірю, що моя обраниця народить мені ще дітей і з нею насправді можна буде в щасті та любові прожити решту життя.

– Скажіть, що важливіше краса внутрішня чи зовнішня?

– Звісно, жінка має бути доглянутою, але не штучною. Страшенно не люблю в жінках ботокс і ненатуральність. Поєднання краси зовнішньої та внутрішньої – це симбіоз того, що я шукаю. Адже красива картинка – це можливо і цікаво, але тільки спочатку. В людини повинен бути глибокий внутрішній світ, в який можна буде пірнати щодня і дізнаватися нові грані. А ще очі, в яких буде безодня, з якої ніколи не захочеться випливти…

 

– Ви хотіли би, щоб ваша майбутня дружина мала улюблену професію,чи краще б, щоб була домогосподаркою і чекала вас вдома?

– Моя дружина має мати свою професію і заняття – не для заробляння коштів, а для самореалізації. Хочеться, щоб вона була успішною, бо лише тоді мені буде з нею цікаво. Домогосподарка – це банально і нецікаво. А приготувати вечерю на двох я і сам завжди зможу.

—————————————————————————————————————————————

Він належить до тих чоловіків, які вже не бояться. Він не боїться не сподобатися комусь, не боїться не відповідати якимсь критеріям. Для нього значно страшніше не сказати вчасного слова, не подякувати Богу за прожитий день, не запитати батьків, чи все у них добре, і не сказати про любов своїм дітям.

Він має внутрішню силу – силу пробачити, силу перепросити, якщо неправий, і вже навчився помічати те, на що інші давно не звертають уваги.

Він досягнув того, щоб робити те, що любиш. Він справді гідний того, щоб поряд була та, яка любитиме його до мурашок, в якій можна бути впевненим не на сто, а на сто один відсоток і якій йому захочеться знову від щирого серця сказати “Я тебе кохаю…”

 

, , , , , переглядів: 1 405


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *