“Це Рівне, друже”: працюємо, щоб рівняни жили у місті щасливих людей

06.11.2018

“Це Рівне, друже”: працюємо, щоб рівняни жили у місті щасливих людей

Нещодавно мережу Internet “облетіла” новина про створення та реєстрацію в Рівному нового інформаційного агентства. Ми вирішили привідкрити завісу нового інформаційного ресурсу нашого міста, дізнатися про те, як команда йшла на шляху від створення громадської організації до заснування інформаційного агентства. Про закулісся діяльності ми поспілкувалися з головою ГО “Це Рівне, друже”, директором ТОВ “Інформаційне агентство “Це Рівне, друже” Іванною ПРИСТАЙОВИЧ.

 

– Іванно, розкажи, з чого все почалося, як і чому вирішили створити громадську організацію?

– Наша громадська організація була створена 2 лютого 2017 року, вона відносно молода. Все почалося з того, що створили паблік “Це Рівне, друже”, який висвітлював діяльність групки небайдужих рівнян, які намагалися щось робити в місті для людей. І відтак, коли паблік набирав прихильності читачів, мешканців нашого міста, вирішили заснувати й однойменну громадську організацію “Це Рівне, друже”. Ми переконані, що громадська організація – це одна з найбільш оптимальних правових форм для допомоги громадянам у вирішенні їхніх спільних проблем, відстоюванні спільних інтересів – чим ми зараз активно займаємося.

– Хотілося би почути детальніше, якою є мета та основні завдання роботи вашої ГО.

– Основними напрямками діяльності організації є співпраця із засобами масової інформації, реалізація спільних некомерційних проектів разом з іншими організаціями, фірмами чи навчальними закладами; сприяння проведенню семінарів, лекцій, воркшопів та інших публічних заходів, що спрямовані на задоволення потреб рівнян. Ми працюємо в тандемі з ГО “Портал”. Спільно з ними реалізовано чимало проектів, про які, до слова, ви можете також прочитати на сторінках журналу “РІВНЯНИ” в інтерв’ю з Андрієм Хотенком. Зокрема серед наших спільних проектів – Rivne StartUp Club, Rivne Open Rada, “Незабутній відпочинок та патріотичне виховання дітей зі сходу України”, які цьогоріч були реалізовані в рамках Громадського бюджету міста, організація та проведення кінофестивалю “Відкрита ніч” та багато інших. Цього року ми теж активно взяли участь у написанні проектів Громадського бюджету, на голосуванні були два великі та три малі проекти. Наша громадська організація тільки набирає обертів у своїй діяльності, і ми націлені на успіх. А для цього готові та вже щоденно, невпинно працюємо на результат.

– Ефективність роботи громадської організації – це перш за все злагоджена робота її учасників. Якщо говорити про ваш колектив, хто працює у команді “Це Рівне, друже”?

– Команда в нас невеличка, але кожен із нас дуже любить місто Рівне та прагне зробити його хоч трішечки кращим. Ми всі – молоді люди, відтак безперечно знаємо, чого хоче рівненська молодь. Ми завжди разом обговорюємо та втілюємо у життя всі проекти. У нашій команді нема ієрархії, що голова громадської організації має більше прав, ніж самі члени ГО. Все, що ми робимо – робимо спільно! Наша команда відкрита для кожного, ми готові об’єднувати людей, у нас ви можете зустріти однодумців, досвідчених спеціалістів у певних галузях та інших зацікавлених осіб, які готові втілювати в життя перспективні проекти.

– В соціальній мережі Facebook маєте багато підписників. Яку інформаційну політику ви проводите?

– Так, як я вже казала, у Фейсбуці у нас є паблік, який слугував заснуванню громадської організації. Ми активно займаємося його розвитком. Наразі маємо понад 17 тисяч підписників. Я б не сказала, що це одне ціле із громадською організацією. Адже ГО здійснює свою громадську діяльність, а паблік лише висвітлює цю роботу, виконує роль інформаційної підтримки того, чим ми займаємося. Ну також ми постимо цікаву інформацію про життя нашого міста, якісь короткі новинки, фотографії Рівного, є і розважальний контент, аби “розвантажити” трішки людей від потоку негативної інформації, яку їм надають інші ЗМІ. До слова, у нас переважно позитивна інформація. У нас навіть девіз – “Прекрасне місто для щасливих людей!”

– Мережу нещодавно облетіла новина про реєстрацію вашого інформаційного агентства. Розкажіть трохи про це.

– Відкрию трішки закулісся спеціально для читачів журналу “РІВНЯНИ”: паблік посприяв не лише заснуванню ГО, а й створенню нового медіаресурсу в Рівному. Нещодавно ми зареєстрували в Міністерстві юстиції інформаційне агентство “Це Рівне, друже”. Зараз розпочали роботу над створенням сайту, його наповнення та найближчим часом ви про нас знову почуєте.

– Які плани ставить перед собою ГО “Це Рівне, друже”?

– Ми бачимо майбутнє нашої організації в цьому ж напрямку, надалі працюватимемо над освітніми проектами в місті, які сприятимуть розвитку молоді; ми продовжуємо займатися патріотичним вихованням підростаючого покоління, оскільки саме завдяки освіченій молоді можливий розвиток нашого міста. У перспективі багато планів, ще більше цікавих проектів та нових членів організації. Чекаємо в команду активну молодь та разом напрацьовуватимемо стратегічні засади роботи та розвитку організації, аби Рівне справді стало прекрасним містом для щасливих людей. А також долучайтеся до нашого пабліку у Фейсбуці та читайте нас на сайті, який згодом ми будемо презентувати.

 

https://www.facebook.com/rivne.druze/

, , , , , переглядів: 555


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *