Центри надання адміністративних послуг визначають рівень довіри громадян до влади

05.09.2017

Центри надання адміністративних послуг визначають рівень довіри громадян до влади

Центри надання адміністративних послуг визначають рівень довіри громадян до влади, який безпосередньо залежить від того, як держава і органи місцевого самоврядування виконують свої функції, де надання адміністративних послуг посідає одну із ключових позицій.

Опубліковано Віталієм Германом 5 вересня 2017 р.

Так, 5 вересня до Рівного завітали гості з Києва, які працюють у сфері реформування системи надання адміністративних послуг. Разом з рівненськими колегами вони обговорювали Стандарт до якості обслуговування відвідувачів центрів надання адміністративних послуг. Єдині вимоги (Стандарт) до якості обслуговування відвідувачів центрів надання адміністративних послуг – організаційно-інструктивні та частково методичні матеріали, що розроблені Міністерством економічного розвитку і торгівлі України спільно із Офісом реформи адміністративних послуг (Проект експертної підтримки врядування та економічного розвитку (EDGE), який впроваджується канадською компанією Agriteam Canada Consulting Ltd.) та за підтримки Програми USAID «Лідерство в економічному врядуванні» з урахуванням практичного досвіду впровадження таких стандартів центрами надання адміністративних послуг – членами Всеукраїнської асоціації центрів надання адміністративних послуг.

Опубліковано Віталієм Германом 5 вересня 2017 р.

  • Стандарти, які ми розробили – це нова філософія у взаємодії органів місцевого самоврядування, бізнесу та громадянського суспільства, – зазначає безпосередній керівник ЦНАПу, заступник міського голови Рівного Віталій ГЕРМАН. – Щиро дякую усім працівникам Рівненського регіонального центру надання адміністративних послуг, які своєю працею наближують наше місто Рівне до лідерства у якості надання адміністративних послуг.
, , , переглядів: 298


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *