У Рівному презентують книгу для всіх, хто працює з інформацією

25.09.2018

У Рівному презентують книгу для всіх, хто працює з інформацією

26 вересня о 17 годині у Відкритому офісі на 4 поверсі головного корпусу НУВГП (Соборна, 11) відбудеться презентація книги Віталія Голубєва “Ефективність. Книга для тих, хто працює з інформацією”.

У Рівному видали книгу, яка допоможе стати ефективнішим у житті та праці

На 136 сторінках книги – поради з професійної та особистої ефективності для людей розумової праці. “Ефективність” містить 7 розділів – “Тайм-менеджмент”, “Соціальні мережі”, “Електронна пошта”, “Зустрічі і наради”, “Телефонні розмови”, “Робота з інформацією” та “Особиста ефективність”. У книзі – 96 порад-лайфхаків і 14 окремих статей. Цільова аудиторія видання – журналісти, прес-секретарі, контент-менеджери, піарники і маркетологи, педагоги, бібліотекарі, політики та громадські діячі, підприємці – усі, хто просуває свою справу та свій бренд через соціальні мережі.

Автор книги Віталій Голубєв – головний редактор Видавничого дому “ОГО” (Рівне), викладач кафедри журналістики Національного університету “Острозька академія”, секретар Національної спілки журналістів України, медіатренер і спікер. Керівник Школи універсального журналіста і Всеукраїнського конкурсу “Я – журналіст!”.

“Ефективність” – четверта книга автора. Придбати видання з автографом можна буде по закінченні презентації.

Нагадаємо, презентація книги Віталія Голубєва “Ефективність” відбудеться у середу, 26 вересня, з 17 до 18 години у Відкритому офісі на 4 поверсі головного корпусу Національного університету водного господарства та природокористування (вул. Соборна, 11).

Отримати фрагмент книги для ознайомлення (перші 20 сторінок)

 

, , , переглядів: 317


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *