У Рівному виступить Волинський державний академічний народний хор

15.01.2019

У Рівному виступить Волинський державний академічний народний хор

У неділю, 20 січня в МПК “Текстильник” вкотре виступатиме із різдвяною програмою “Щедрик щедрівочка” Волинський державний академічний народний хор.

– З 2013 року ми даруємо місту виступ Волинського хору, котрий захоплює виконанням українських пісень. Хор виступав у різних залах Рівного і щоразу збирав аншлаги. Упевнений, і цей рік також не буде виключенням. Взяти запрошення на концерт можна в Текстильнику після Різдвяних свят, – прокоментував директор івент-агенції “Мегаподія” Роман Яворський.

“Волинський хор” – це майже 80 учасників колективу – артисти хору, балету та оркестру. У репертуарі фольклорні пісні, які співали ще декілька століть тому у різних куточках України.

Різдвяна шоу-програма включає в себе виконання народних колядок та щедрівок, танцювальні та оркестрові номери. Більшість з цих творів є оригінальними і вперше були виконані саме волинськими носіями культури.

Захід відбувається за підтримки Управління культури і туризму виконавчого комітету Рівненської міської ради. Вхід за запрошеннями. Довідки за телефоном (0362) 24-40-86.

, , , , переглядів: 408


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *