У Рівному з’явиться «Громадський Простір» для містян та гостей

04.08.2017

У Рівному з’явиться «Громадський Простір» для містян та гостей

У Рівному зовсім згодом відбудеться презентація “Громадського простору”. Основна функція якого – відкрити для рівнян та гостей міста обличчя іншого, нового Рівного. Тут усі почуватимуть себе значно комфортніше та дихатимуть вільно.

Ми запитали в ініціатора проекту – заступника міського голови Рівного Віталія Германа, як виникла ідея створення такого проекту у нашому місті:

Опубліковано Віталієм Германом 4 серпня 2017 р.

 

  • Ми рідко проводимо вільний час у просторі міста. В основному, “вийти в місто” означає, що ми все одно прямуємо до певного закладу: улюблена кав’ярня, де ми спілкуємося з друзями, кінотеатр чи дискотека. Сьогодні міський простір не виконує сповна свою роль в якості громадського. Він швидше є транзитом між домом, роботою та магазином. Причиною відсутності громадських просторів у сучасних містах можна вважати пострадянську алергію на все колективне та комунальне. Тому міський простір, до якого ставляться як і до усього колективного – з відразою та недовірою, з часом здеградував.
    Новий громадський простір – це частина міста, яка не є ні домом, ні роботою, ні торгівельним закладом, ні комунікацією між цими елементами, – розповів Віталій Герман.

Результати дизайнерський рішень архітекторів будуть продемонстровані для громадськості 27 серпня на святі до Дня Міста. Локація – майдан Незалежності (поблизу кінопалацу Україна) а також у приміщенні Рівненського Регіонального центру надання адміністративних послуг, майдан Просвіти, 2. 

, , , , переглядів: 516


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *