В аеропорт за півціни: ПриватБанк і Uber дарують знижку 50% на першу поїздку*

06.08.2017

В аеропорт за півціни: ПриватБанк і Uber дарують знижку 50% на першу поїздку*

Київ, 3 серпня 2017 року: у серпні всі, хто будуть купувати авіаквитки через Приват24 або онлайн-касуbilet.pb.ua, зможуть отримати знижку 50% на першу поїздку з Uber до або з аеропорту. Покупець отримає промокод, що надає право на знижку, електронною поштою разом з авіаквитком і зможе скористатися знижкою під час замовлення автомобіля до/з аеропорту в усіх містах України, де працює Uber (Київ, Одеса, Львів, Дніпро, Харків та Запоріжжя).

«Спеціальна акція банку та міжнародної компанії Uber на піку сезону відпусток зробить авіаподорожі набагато приємнішими та вигіднішими, – говорить керівник Центру електронного бізнесу ПриватБанку Сергій Харітіч. – Безвізовий режим з країнами Євросоюзу відкриває перед користувачами нові можливості, а ми разом з Uber робимо так, щоб подорожі були ще комфортнішими».

«Ми раді, що ваша відпустка почнеться разом з Uber, більш того, наш сервіс доступний у багатьох країнах Європи, а це означає, що користувачі можуть заздалегідь спланувати найбільш цікаві маршрути, зробивши свою подорож максимально комфортною та насиченою», – коментує Олексій Стах, генеральний менеджер Uber в Україні та СНД.

Купити авіаквитки в будь-яку країну світу можна в режимі 24/7 в Приват24 і на сайті bilet.pb.ua. Найзручніший сервіс купівлі авіаквитків дозволяє подорожувати без зайвих комісій – ціни на квитки фіксовані в національній валюті та встановлені безпосередньо авіакомпанією, а оплату подорожі можна розбити на частини: до 24 платежів на 2 роки.

Про Uber:

Uber – міжнародна технологічна компанія, творець однойменного мобільного додатка для виклику автомобілів з персональним водієм. Uber працює в понад 460 містах 77 країн світу. В Україні сервіс Uber доступний з 2016 р. і сьогодні працює в Києві, Одесі, Львові, Дніпрі, Харкові та Запоріжжі. Додаток можна безкоштовно завантажити на App Store, Google Play або Microsoft Store.

Місія Uber – зробити пересування містом таким же простим, надійним і доступним для всіх жителів, як водопровід. Ми почали роботу в 2009 році з рішення нескладного завдання – замовлення машини кількома дотиками до екрана смартфону. Через 8 років, забезпечивши більше п’яти мільярдів поїздок по всьому світу, ми працюємо над більш серйозним викликом – зниженням заторів і забруднення атмосфери в містах за рахунок більш раціонального використання автомобілів.

* Акція «До аеропорту за півціни з ПриватБанком і Uber» триватиме до 31.08.2017. Промокод дійсний тільки для нових користувачів Uber (тих, хто раніше не здійснював поїздки та не використовував промокоди). Максимальний розмір знижки – 100 грн. Дія акції поширюється на квитки з датою вильоту не пізніше 01.11.2017. Про те, як активувати промокод, можна прочитати тут.

, , , , , , , переглядів: 250


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *