В Україні запрацювала служба прокату електромобілів

28.06.2017

В Україні запрацювала служба прокату електромобілів

В Одесі розпочав роботу перший в Україні сервіс каршеринга MobileCar з похвилинною оплатою, повідомляється на сайті компанії.

Прокат електромобілів організований за принципом каршеринга, тобто автомобіль можна замовити подібно таксі. Стати клієнтом служби дуже просто, необхідно встановити спеціальний мобільний додаток. Пройшовши попередньо процедуру реєстрації, жителі міста можуть брати в оренду автомобілі, залишаючи їх після поїздки в зручному для себе місці.

Послуга розрахована на короткі поїздки по місту, при цьому все обслуговування машини (включаючи зарядку і мийку) команда бере на себе.

Користуватися сервісом можуть громадяни України віком від 25 років, зі стажем водіння від трьох років. Спочатку доведеться пройти реєстрацію, вказавши в додатку номер телефону, а також приклавши фотографії паспорта і водійських прав.

За допомогою програми можна забронювати електромобіль. Плата за користування електрокаром щохвилинна – 2,5 грн/хв. тобто, якщо до пункту призначення можна доїхати за 20 хвилин, користувач заплатить 50 грн.

вживані авто

, , переглядів: 273


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *