Відомий київський експерт долучився до розробки стратегії розвитку Рівного

09.01.2018

Відомий київський експерт долучився до розробки стратегії розвитку Рівного

Павло Шеремета — президент Київської школи економіки та заступник голови Глобальної ради з питань України на Всесвітньому Економічному Форумі завітав до Рівного.

Він викладає стратегію і лідерство у провідних бізнес-школах багатьох країн Східної Європи та Азії і є позаштатним радником міського голови Львова з питань стратегії розвитку. Тепер Павло Шеремета долучився до розробки стратегії розвитку Рівного.

Опубліковано Віталієм Германом 8 січня 2018 р.

  • Ця зустріч дала натхнення і розуміння того, що ми рухаємося у правильному напрямку.  Цікаво і плідно поговорили з Павлом Шереметою про те, як правильно зробити Стратегію розвитку Рівного, – говорить заступник мера Рівного Віталій Герман. – Усі ми повинні зрозуміти, що стратегія не передбачає якихось кардинальних змін, все повинно робитися поступово, злагоджено, на результат. Разом ми крок за кроком будуємо сучасне, безпечне та комфортне європейське сервісне місто орієнтоване на потреби громадян. Рівне починається з тебе!

 

Христос Народився!Коляд коляд колядницяPavlo Sheremeta обіцяв не минати Рівне, виконав. Вже після Свят діалоги про стратегії.

Опубліковано Serhiy Gemberg 8 січня 2018 р.

, , , , переглядів: 329


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *