“Він просто злякався реваншу”, – рівняни про припинення кар’єри Володимира Кличко

04.08.2017

“Він просто злякався реваншу”, – рівняни про припинення кар’єри Володимира Кличко

Володимир Кличко оголосив про те, що його боксерська кар’єра підійшла до свого завершення. Таке рішення боксера рівняни сприйняли неоднозначно. Одні впевнені, що це вірний крок,інші – наголошують, що Володимир просто боїться знову програти у матчі-реванші.

Український боксер Володимир Кличко оголосив про завершення кар’єри. Заява спортсмена опублікована на його офіційному сайті.

«Замість того, щоб сказати: «Спасибі, хлопці, і до побачення», я хочу запросити вас продовжити цю нову і захопливу мандрівку разом, зі мною і з брендом «Кличко». Лише разом ми креативні, продуктивні і творчі, по-справжньому сильні, у всіх справах», – сказав багаторазовий чемпіон світу у важкій вазі за кількома професійними боксерськими версіями.

У соціальних мережах рівняни активно обговорюють таке рішення боксера. Нам вдалося зібрати кілька цікавих коментарів з цього приводу:

  • Рішення Кличка означає, що Володимир відмовляється від матч-реваншу з британцем Ентоні Джошуа. Тим самим може впевнено сказати, що він злякався.
  • Кличко просто боїться знову програти Джошуа.
  • Немає тут, що казати – він – легенда.
  • «Замість того, щоб сказати: «Спасибі, хлопці, і до побачення», я хочу запросити вас продовжити цю нову і захопливу мандрівку разом, зі мною і з брендом «Кличко». Лише разом ми креативні, продуктивні і творчі, по-справжньому сильні, у всіх справах»

    НЕ вірю, що Кличко зміг би це сказати навіть з 10-го разу)))

  • Нарешті Бог дав розуму.
  • Они оба Об**** вглазах украинцев вместо того чтобы красиво уйти. Отбили им мозги похоже,судя по мэру Киева
  • Гордість України!
, , , , переглядів: 427


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *