Вітаємо рівненських будівельників з професійним святом

11.08.2018

Вітаємо рівненських будівельників з професійним святом

Щороку в другу неділю серпня своє професійне свято відзначають працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України. Наші найщиріші вітання всім рівненським  будівельникам!

6 вересня 1955 року вийшов Указ Президії Верховної Ради СРСР «Про встановлення щорічного свята „Дня будівельника“». Уперше відзначався в СРСР 12 серпня 1956 року.

Свято встановлено в Україні «…на підтримку ініціативи працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України…» згідно з Указом Президента України «Про День будівельника» від 22 липня 1993 р. № 273/93.

Вітаємо будівничих країни зі святом!

——————————————————————————————————————–

Свою вітальну адресу з нагоди професійного свята для усіх працівників будівельної галузі надсилає заступник міського голови Рівного Віталій ГЕРМАН:
Шановні колеги!
Щиро вітаю Вас із професійним святом! Днем Будівельника!
Будівництво завжди було тією діяльністю, що формує якість суспільного життя, забезпечує безперервний розвиток та оновлення. 
Інфраструктура, заклади соціальної та культурної сфери, сучасне житло – у щоденному ритмі власного життя мало хто замислюється, що за звичним комфортом стоїть щоденна і натхненна праця не однієї тисячі працівників цієї важливої для розвитку міста галузі. 
Тож бажаю усім працівникам будівельної галузі, щоб роботи завжди було вдосталь – цікавої, натхненної, плідної. А енергії вистачало для реалізації усіх проектів!
Міцного здоров’я Вам, подальших успіхів у всіх починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях!
, , , , , переглядів: 493


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *