Волинські та рівненські “приватівці” увійшли до банківської “Ліги Чемпіонів” + ФОТО

16.07.2018

Волинські та рівненські “приватівці” увійшли до банківської “Ліги Чемпіонів” + ФОТО

   Працівники ПриватБанку з Волині та Рівненщини стали найкращими в Україні. Спеціалісти з обслуговування клієнтів, які перемогли у конкурсі від MasterCard, отримали подарунки та незабутній відпочинок з колегами.

   ПриватБанк – компанія, яка турбуєтся про своїх працівників. Тому найкращі з них не просто отримують високу зарплатню, але й приємні “бонуси” у вигляді активного відпочинку та цікавих подарунків.

  

   ПриватБанк спільно з MasterCard у квітні проводили конкурс “Ліга чемпіонів” серед спеціалістів з обслуговування клієнтів. Переможницею стала працівниця Любомльського відділення Людмила Чишій. Вона виграла два квитки на фінал Ліги Чемпіонів УЄФА, який відбувся у Києві 26 травня.

    Завдяки активній роботі спеціалістів з обслуговування у Волинській і Рівненській областях Північно-Західне регіональне управління ПриватБанку стало лідером у конкурсі. Тож 22 найкращі працівники та їхні керівники отримали приз – вікенд у заміському відпочинковому комплексі та заохочувальні призи.

    Чемпіонів з двох регіонів приймав рівненський відпочинковий комплекс “Хутір”. Тут приватівці вчилися грати у міні-гольф та боулінг, насолоджувалися гарною погодою та гарними краєвидами.

   Родзинкою відпочинку став сворідний психологічний тренінг – гра у “Мафію”. Люди, які звикли бачити одне одного лише у звичних рбочих умовах, мали змогу відкрити колег по-новому, потренувати свою інтуїцію та вміння переконувати. Найкращі ж “мафіозі” отримали призи від MasterCard.

    “Я пишаюся нашою командою. Працівники Північно-Західного регіонального управління ПриватБанку вкотре довели, що вони – найкращі. Але важливо мотивувати їх не тільки матеріально, але й такими приємними несподіванками. Відпочинок з колегами на природі, неформальне спілкування, розваги – найкращий тімбілдінг. Водночас це приклад для усіх наших працвників: доклавши зусиль, кожен може отримати заслужену нагороду”, – зауважив директор Північно-Західного регіонального управління Юрій Войтенко.

    Корпоративні заходи та відпочинок – це багаторічна традиція ПриватБанку. Нагадаємо, що згідно з дослідженнями компанії Ernst & Young, фінансова установа увійшла до ТОП-10 найбажаніших роботодавців України.

 

, , переглядів: 450


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *