Як врятувати отруєну собаку?

03.03.2018

Як врятувати отруєну собаку?

Найголовнішим в процесі надання допомоги собаці з отруєнням є швидкість виконання дій. Чим швидше буде проведено первинний огляд, тим більша ймовірність врятувати тварину: усунути джерело отрути, зупинити процес його всмоктування в кров.
Першим кроком має бути виведення з організму отрути: якщо блювота у тварини недостатньо сильна, її потрібно викликати штучно. Як стимуляції блювотних позивів собаці вводять в пащу близько половини склянки рослинного масла або солоної води (ложка – на склянку), рідше використовують перекис водню в співвідношенні 1: 1.
Ще одним засобом очищення організму вважається очисна клізма: при виконанні цієї процедури важливо бути вкрай обережними: орієнтуючись на розмір тварини, користуватися необхідно спринцовкой або кухлем Есмарха.
Рівненська зоозахисниця Nata Kotovuch дає таку раду у екстреній ситуації:  Потрібно відразу вколоти 5-6 ампул вітаміну B6, заготованих в шприці. І везти до ветеринара. Якщо тримати 3-4 дні під наглядом, колоти фіз розчин, глюкозу 5%, і інші необхідні препарати – то шанс на життя є.
Нагадаємо, у Рівному труять собак. Протягом минулих двох тижнів по місту прокотилась хвиля вбивств бездоглядних тварин.
, , , , , , , переглядів: 717


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *