Які вони – чотирилапі домашні улюбленці рівнян

31.07.2018

Які вони – чотирилапі домашні улюбленці рівнян

Майже у кожного рівнянина є свій чотирилапий улюбленець,пухнасто-кусачий та хвостатий непосидючий пакосник.

Собаки,коти,рибки,шиншили,черепахи – це не весь перелік тварин,які радують нас в дома.

Ми поспілкувалися з деякими жителями міста та дізналися які домашні улюбленці в них живуть. Які милі пухнасті мордочки та вусаті муркотуни будять їх з ранку. Познайомилися з інтелігентними та тямущими кішками,чарівною шиншилою, з мудрою черепахою,з вірними мокроносими захисниками,та мовчазними і розумними рибками.

У кожного з них є своя історія про непосидючого улюбленця. А кожна тваринка має свій неповторний характер,вподобання та норов.

Говорять,що тварини схожі зі своїми господарями. Ну що ж,давайте перевіримо.

 

Ліана Діновська

Рівненська правозахисниця.

Ліана,щаслива власниця чарівної трьохрічної шиншили Ізюмчика. Назвали його в честь улюбленої страви.Як розповіла Ліана,Зюмчик є членом їхньої родини,полюбляє бавитися з дітьми.Розуміє та виконує деякі команди,яким його навчила Ангеліночка.Ізюмчик слухається тільки її,і постійно стрибає поруч з нею,коли його випускаємо з клітки.

Юрій Поліщук

Головний лікар клініки «БейбіДок».

Пан Юрій власник британця, «який гуляє сам по собі».Свого Кузьму він знайшов на вулиці шість років тому.Це кіт зі своїм характером,норовом та вподобаннями,які він не збирається змінювати,та не хоче повністю одомашнюватись. Приходить додому раз-двічі на тиждень,щоб поїсти,та щоб його пошкодували.

Григорій Духанов

Заступник начальника відділу по управлінню комунальною власністю обласної ради.

В Григорія живе 1,5 річна німецька вівчарка Кадир.Цей чотирилапий пустун над усе полюбляє купатись у водоймах,та не любить залишатись один. Григорій намагається його частіше всюди возити з собою.

Оксана Вавровська

власниця ательє «Шарм» та відділу «DENIZ».

Власниця мовчазних та розумних рибок тримає вдома величезний акваріум на 120 літрів з двома видами рослин – криптокорином та анубіасом,та близько 20 різних видів риб.Серед них можна виділити тернецію глофіш,мечоносців,сонячних гурамі, анциструса. Пані Оксана любить посидіти поряд з акваріумом,поспостерігати за різнокольоровими непосидючими рибками,подумати про життя,про втілення нових ідей.

 

Виктория КРАСУЦКАЯ

, , , , переглядів: 1 555


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *