З центру Рівного приберуть мобільні кав’ярні

05.02.2018

З центру Рівного приберуть мобільні кав’ярні

У Рівному вирішили владнати ситуацію з мобільними кав’ярнями. Адже ні для кого не новина, що на відстані 5 чи 10 метрів на вулиці Рівного можуть розміщуватися відразу три кав’ярні.

Цю проблему обговорили профільні спеціалісти і прийняли рішення про те, щоб чітко визначити місця, де розміщувати автокав’ярні, а де – їм не місце. Схему, яка чітко передбачатиме, місця та вулиці для розміщення мобільної кав’ярні, розроблять спеціалісти Управління архітектури та будівництва Рівнеради.

 

  • Сьогодні міська влада може притягнути до відповідальності власників мобільних автокав’ярень. Адже вони порушують правила благоустрою міста. Але ми беремо до уваги те, що для людей – це бізнес, а також вони працевлаштовують людей, – говорить заступник мера Рівного Віталій ГЕРМАН. –  Для вирішення проблеми ми пропонуємо обмежити їх розміщення на магістральних вулицях міста та у центральній частині міста. Це пропозиції, а далі схему буде упорядковувати Управління архітектури та будівництва.
, , , , переглядів: 912


Кількість коментарів: 2
  1. КОМУ МІШАЮТЬ КАВЯРНІ. ЖЛОБАМ ВЛАДНИМ? ОБІДЕЛІ ЮРОДІВИХ- ОГТОБРАЛІ КОПЕЄЧКУ!! ДЛЯ НАРОДУ ЧЕМ БІЛЬШЕ ВИБІР- ЯКІСТЬ І ЦІНА, ЖЛОБИ ВИ СКОРО ЗАХЛЕБНЕТЕСЯ САМІ КАВОЮ І ВСИМ _ ДЕРЖАТЬ І НЕ ПУЩАТЬ, МОЛОДИЙ НАРОД ЇДЕ ВІД ВАС. АЛЕ ЦЕ ИНЕ КІНЕЦЬ

  2. Якість кави і ціни в мобільних кав’ярнях бажають бути кращими: кава смачнішою і дешевшою. Я розумію що франчайзі потрібно відбити за короткий термін але це сказується на якості та ціні. Повторюють, але це так!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *