Американські фермери вивели новий сорт яблук – «космічний хруст»

26.05.2017

Американські фермери вивели новий сорт яблук – «космічний хруст»

Фермери з Вашингтона створили сорт «космічних» яблук. Новий вид фруктів назвали Cosmic Crisp, що перекладається як «космічний хруст».

Як повідомляє сайт kedem, яблука нового сорту і справді мають незвичайний зовнішній вигляд, а також відрізняються особливим хрускотом при надкушуванні. Сорт яблук під назвою Cosmic Crisp, який створили вашингтонські садівники, має насичено червону шкірку з розсипом дрібних жовтих цяток. Якщо придивитися, то ці цятки на темно-червоному тлі нагадують зоряне небо. Звідси і космічна назва нового сорту.

Стало відомо, що фермери висадили вже понад 12 мільйонів саджанців яблунь по всьому штату. Садівники планують зібрати перший урожай «космічних» яблук вже через два роки. Тоді і пустять їх на реалізацію в місцеві супермаркети.

Безвіз спровокує на Рівненщині «продуктовий туризм»

Експерти кажуть, що ці яблука відрізняються ідеальним балансом між солодкістю і кислинкою. Також фрукти чудово хрустять при відкушуванні.

Садівники, які вивели новий сорт фруктів заявили, що одна з переваг виду Cosmic Crisp в тому, що яблука будуть не так скоро темніти при надрізі, як звичайні. Крім того, фруктові дерева цього сорту більш витривалі. Завдяки цьому яблуні легше вирощувати і збирати з них урожай. Фермери похвалилися і тим, що при правильному зберіганні «космічні» яблука зможуть бути свіжими навіть через рік.

, , , , , , , , , переглядів: 328


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *