Український стартап по догляду за рослинами виставили на Kickstarter

26.05.2017

Український стартап по догляду за рослинами виставили на Kickstarter

Спільний стартап компаній Techware і Concepter вивели на краудфандінгову платформу Kickstarter. Розробка має назву Grovio. Це так званий «розумний» пристрій для догляду за кімнатними рослинами. Про це повідомляє сайт ain.ua.

Grovio – спільний проект українських розробників Techware і Concepter. Для реалізації ідеї організаторам потрібно зібрати 75 тисяч доларів. До закінчення краудфандінгової кампанії залишилося близько місяця. За словами розробників, такий пристрій буде коштувати для українців 149 доларів з безкоштовною доставкою по країні.

Творці розповіли, що Grovio являє собою невелику циліндричну колонку, яка важить 450 грам і висотою близько 30 сантиметрів. Пристрій потрібно ставити в безпосередній близькості від рослини, адже в грунт буде спрямована невелика трубка зі спеціальним наконечником.

Саму колонку потрібно наповнювати водою, яка буде автоматично потрапляти в горщик з рослиною. За допомогою сенсорів на наконечнику трубки, пристрій буде відслідковувати вологість грунту і повітря, температуру і рівень світла в приміщенні. Користуючись цими показниками Grovio буде стежити за вашою рослиною.

Як повідомляє видання, Grovio одночасно може стежити за трьома вазонами. Кожен з них буде отримувати індивідуальну турботу. Пристрій сам визначає кількість води для поливу кожної з трьох рослин. Розробники заявляють, що води в колонці вистачить на 45 днів для поливу трьох квіток в горщиках.

Варто зазначити, що гаджет буде сповіщати власника про стан його вазонів Повідомлення будуть відправлятися в спеціальний додаток Grovio App. Крім того, вся історія параметрів догляду буде доступна на смартфоні замовника. Також Grovio App може синхронізуватися з голосовими асистентами Amazon Alexa, Apple Siri, Google Home. Наприклад, коли рослині буде недостатньо світла, Grovio порадить включити його за допомогою Siri.

, , , , , , переглядів: 270


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *