Головний лікар Рівненського діагностичного центру Роман Шустик: “Добро завжди повертається у сто крат”

27.07.2017

Головний лікар Рівненського діагностичного центру Роман Шустик: “Добро завжди повертається у сто крат”

Головний лікар Рівненського обласного клінічного лікувально-діагностичного центру ім.В.Поліщука Роман Шустик на своїй сторінці у фейсбук опублікував свої цікаві роздуми про життя. А за останній час у його житті було чимало драматичних подій.

Опубліковано Романом Шустиком 10 серпня 2015 р.

Пропонуємо і вам ознайомитися з думками провідного лікаря Рівненщини:

Є загальновідома істина, прописана навіть у Святому Письмі: стався до людей так, як ти хочеш, щоб вони ставилися до тебе. Завжди треба залишатися людиною. У будь-якій ситуації. Життя мінливе і коротке. Рано чи пізно ми всі постанемо перед Богом. І там спитають: «Що ти доброго зробив людям?». Навіть дріб’язкові на перший погляд речі можуть призводити до неймовірних позитивних наслідків. Частинка добра випущена у світ, примножується, і рано чи пізно повертається сторицею. Ти посміхнувся чи сказав добре слово людині, і їй вже трішки стало краще. І вона передала це добро далі, й далі по ланцюжку.

А ще багатьох є хибне уявлення, що вони знають все. Це не так. І з роками ти усвідомлюєш, що чим більше вчишся, тим більше розумієш, скільки ще не знаєш. Не варто вірити тій людині, яка переконує, що все знає. Насправді людина багато чого не знає. І тому все життя потрібно вчитися.

Головне не соромитися питати про те, про що не знаєш, чи не розумієш. От мені не соромно простити поради в колег-лікарів не тільки тих, хто має великий досвід у медицині, а й тих, хто тільки закінчив навчання. Коли людина вчиться – вона завжди вдосконалюється.

Я намагаюся так чинити. А ще допомагати всім кому можу і чим можу. Бо це добро завжди повертається у сто крат. Це я знаю точно.

, , , переглядів: 804


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *