Обличчя Рівного: “Це місто додає мені енергії.”

26.09.2017

Обличчя Рівного: “Це місто додає мені енергії.”

Будь-яке місто – це не просто будинки, вулиці та тротуари, а перш за все люди.

У Рівному живуть неповторні особистості, які пишуть його історію, перетворюють світ на краще, турбуються про красу та благоустрій міста, формують його характер та атмосферу, та й просто займаються власними буденними справами…

Обличчя Рівного: “Мені подобається жити в Рівному.”

У фотопроекті від OGO.UA “Обличчя Рівного” ми пропонуємо познайомитися з миттєвостями життя звичайних перехожих, зафіксованих на наших фотографіях… Адже кожен рівнянин – це обличчя Рівного. А кожне обличчя – невід`ємне в мозаїці міста.

Знайомтеся – Богдан, мешканець нашого міста.

“Як на мене, місту необхідно змінюватися, і є вдалі спроби. Я вважаю даними спробами, проведення таких заходів, як джазовий фестиваль. В цьому році він був ювілейний, десятирічний і рівень організації та участі тих хедлайнерів, був дуже високий. Також приємно дивитися, як з’являються нові громадські ініціативи, такі як, “ЗЕЛО”, “Рівне. Літо. Музика.”, та інші. Я вважаю що місту необхідно розвивати свою туристичну привабливість. В нас немає замку, як в Луцьку, чи ринкової площі, як в Львові, тож потрібно розвивати те що є, наприклад підземне місто. Загалом, Рівне я люблю, я тут виріс. Це місто додає мені енергії.  Незважаючи на те що я бачив розвинені міста, столиці інщих країн, мені преємно повертатись у Рівне.

Обличчя Рівного: ” Я здобула тут декілька додаткових професій. “

Учасником проекту “Обличчя Рівного” може стати кожен. Можливо наступним, до кого підійде наш фотограф на вулиці, будете саме Ви.

, , , , , переглядів: 714


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *