Рівнянку визнали найкращим менеджером готелів (+ФОТО)

13.02.2018

Рівнянку визнали найкращим менеджером готелів (+ФОТО)

Асоціація продажів та маркетингу у готельному бізнесі Іллінойсу визнала уродженку Рівного Людмилу Червону найкращим менеджером готелів.

Асоціація об’єднує понад 300 членів, це – готелі, ресторани, оператори турів та інші бізнеси, які надають послуги у сфері гостинності. Про це пише  Голос Америки.

Нагорода була вручена під час церемонії 17 січня в одному з готелів міста. Один з організаторів конкурсу Тіффані Браун пояснила, що переможця в своїх лавах обирали самі члени асоціації. Людмила Червона отримала дуже велику кількість позитивних відгуків від колег по галузі, що і зробило її переможцем.

Людмила Червона переїхала до США в 1999-му році, вигравши «зелену картку». Перед тим вона закінчила магістратуру та навчалася в аспірантурі Київського торговельно-економічного університету.

Оселилася відразу у передмісті Чикаго. Каже, що англійську мову тоді знала погано – в університеті вивчала французьку та німецьку та лише почала вивчати англійську з репетитором. Спочатку було важко. Перша робота – у крамниці пакувала продукти харчування покупців у целофанові пакети.

Але через рік вже почала працювати у готельному бізнесі. Спочатку – в готелі “Hilton” у відділ продажів. Останні чотири роки – у Chicago Essex Inn на посаді генерального менеджера.

Це – середнього розміру готель, на 254 кімнати, де, під керівництвом Людмили Червоної трудяться 60 працівників. Також вона час від часу викладає предмет «управління прибутками» в місцевому коледжі.

Нещодавно вона отримала підвищення – перейшла на посаду “генерального менеджера по регіону” і під її керівництвом буде ще один готель мережі.

, , , , , переглядів: 833


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *