Рівнянок номінували на звання «Жінка України 2019»

08.02.2019

Рівнянок номінували на звання «Жінка України 2019»

Рівненська спортсменка, легкоатлетка Наталія Прищепа претендує на звання «Жінка України 2019» у номінації «Спорт», який щорічно проводить журнал «Единственная».

Конкурс «Жінка України 2019» журнал організовує аби відзначити активних жінок, які кожного дня прагнуть змінити себе і світ, надихають своїм прикладом інших, не зупиняються на досягнутому і вірять, що вони здатні на більше.

Нагадаємо, рівненська спортсменка Наталія Прищепа двічі здобувала золото Чемпіонату Європи з бігу на дистанції 800 метрів: у 2016 році в Амстердамі, та в 2018 в Берліні. Окрім того, у серпні 2018-го року Наталія стала відома на весь світ  після того, як допомогла суперниці, яка впала, піднятися і дійти до фінішу. Також рівнянка стала першою в історії спортсменкою, котрій вдалося захистити титул чемпіонки Європи на дистанції 800 м.

На звання «Жінки України 2019 » у цій же номінації претендує ще одна, рівнянка Марина Бех –дружина рівненського плавця Михайла Романчука. Марина легкоатлетка, що спеціалізується у стрибках в довжину, учасниця Олімпійських ігор 2016 року.

Проголосувати за рівнянок можна тут.

Читайте також:

  1. Проект “Успішні рівняни”: 100 претендентів на високе звання названо!
  2. Весілля року: одружився рівнянин – чемпіон Європи з плавання
  3. Рівнянка Наталія Прищепа – чемпіонка Європи з легкої атлетики
  4. Рівнянка Наталія Прищепа – чемпіонка Європи з легкої атлетики
, , переглядів: 459


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *