5 причин, щоб взяти тварину з притулку

07.11.2017

5 причин, щоб взяти тварину з притулку

В Україні працює 10 комунальних притулків у семи містах. Цього для такої великої країни недостатньо, тож не у всіх з нині існуючих притулках є свої приміщення – часто волонтери тримають тварин у себе вдома, поки підшукують їм нових господарів. У Рівному діє Центр стерилізації тварин при КАТП-1728, при якому працює притулок у якому на перетримці близько 80 собак. Якщо у вас є можливість і бажання завести пухнастого друга, наважуйтесь!

Художниця Женя Олійник у цікавій формі наводить п’ять причин взяти тварину із притулку. Про це пише інтернет видання Українська правда. Життя.

НЕ “КІТ У МІШКУ”

Ніколи не вгадаєш, яким виросте цуценя чи кошеня навіть із найкращим родоводом. А в притулку можна познайомитись із дорослою твариною з ідеальним для вас характером. Комусь до вподоби спокійні, а хтось полюбляє прогулятись вранці з “дзигою”. У приватне господарство можна взяти хорошого охоронця, працівники притулку розкажуть хто з підопічних найспостережливіший, хто відчуває небезпеки.

ЦЕ БЕЗКОШТОВНО

Заощадите немалі гроші. Тварину з притулку можна взяти безкоштовно. До того ж собак і котиків попередньо щеплюють від хвороб та проводять стерилізацію.

ДОРОСЛА СОБАКА – НЕ ЦУЦЕНЯ

Ваш будинок вціліє. На відміну від цуценят, дорослі тварини, як правило, вже не прагнуть з’їсти ваші шпалери, диван і улюблені капці.

ЗАВЖДИ БУДЕ З КИМ ПОРАДИТИСЬ

У разі проблем завжди можна проконсультуватися з працівниками притулку. Як розповіли кореспонденту “ОГО” у місцевому притулку, бували випадки, що тварин брали у дім, а вони з часом все ж не могли звикнути до нового місця, і господарі звертались за порадою до них, іноді собак повертали, іноді доглядачі допомагали знайти підхід до собаки.

ПЛЮС ДО ВАШОЇ КАРМИ

Це благородно. Беручи тварину з притулку, ви не сприяєте незаконній торгівлі тваринами, рятуєте життя та звільняєте місце для іншої тварини, якій потрібна турбота. Бездоглядні тварини дуже вразливі, завжди нарікають на них, мовляв ці собаки агресивні, їх потрібно труїти-відстрілювати. Жах. А чому б не допомогти гуманним способом. Піклуючись про тварину ви дбаєте не лише про неї, ви допомагаєте собі. Ви позбудетесь страхів, станете щасливішими, домашній улюбленець це відрада.

, , , , , , переглядів: 534


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *