На будівництво спорткомплексу у Рівному спрямують понад 100 млн гривень: вгадайте, звідки гроші

25.05.2019

На будівництво спорткомплексу у Рівному спрямують понад 100 млн гривень: вгадайте, звідки гроші

48 мільйонів гривень на зведення спорткомплексу на Макарова у Рівному виділять за Програмою будівництва Палаців спорту в регіонах. Таку суму сьогодні погодили на комісії при Міністерстві молоді та спорту на чолі із заступником міністра Миколою Даневич. Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Нагадаємо, минулого тижня хід будівництва спортивної універсальної арени у Києві презентував особисто голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко. Міжвідомча комісія з відбору об’єктів для надання субвенції з державного бюджету на створення/реконструкцію палаців спорту одноголосно проголосувала «за» участь нашого спорткомплексу в програмі у 2019 році.

«Таким чином, як і торік, ми маємо вже три напрями фінансування спорткомплексу. 55 мільйонів спрямують з Державного фонду регіонального розвитку, 5 мільйонів передбачили з місцевого бюджету. Разом ми маємо 108 мільйонів. Таке активне фінансування  дозволяє нам безупинно будувати багатофункціональний спортивний мультикомплекс», – прокоментував Олексій Муляренко.

Нагадаємо, нині у Рівному триває будівництво першої черги – це спортзали для ігрових видів спорту з трибунами на 3 тисячі глядацьких місць та з можливістю проведення змагань міжнародного класу. Важливою особливістю масштабної спортивної споруди буде те, що за потреби, він трансформуватиметься в концертний або виставковий зали. Це буде багатофункціональна будівля на Рівненщині, до того ж єдиний подібний об’єкт у Західній Україні і один з небагатьох в усій Україні.

, , переглядів: 322


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *