ПриватБанк відкриває нові можливості придбання авто

26.10.2017

ПриватБанк відкриває нові можливості придбання авто

Сподобався автомобіль сусіда – нова програма автокредитування ПриватБанку відкриває можливість оформлення його в кредит! Програма “Авто у розстрочку” передбачає купівлю як нових, так і вживаних автомобілів. При цьому омріяні “колеса” клієнт обирає сам: в автосалоні, на авторинку, інтернет-майданчиках чи просто у сусіда.

 Власне авто перестало бути нездійсненною мрією. ПриватБанк пропонує рівнянам вигідні умови кредитування нових і вживаних автомобілів. Власний транспорт – це завжди комфортно і зручно, адже водій не залежить від погоди, графіка руху тролейбуса чи маршрутки або дислокації місця призначення. Звісно, що власне авто – недешеве задоволення, і відкладати гроші на нього потрібно довго. У випадку, якщо вміння заощаджувати – не ваша сильна сторона, допоможе автолізинг від ПриватБанку.

 Знижена відсоткова ставка за кредитом тепер становить 18% на нові та 23,9% – на вживані автомобілі.

 Кредит можна оформити на термін від одного до п’яти років. Перший внесок становитиме від 10 %. Угода не передбачає жодних додаткових комісій, зокрема, й на дострокове погашення кредиту.

 Процедура дуже проста й зручна, адже банк бере на себе оформлення всіх необхідних документів. Через кілька годин після укладення угоди клієнт отримує ключі та техпаспорт і може їхати додому на своєму новенькому авто.

За роз’ясненнями та консультаціями з приводу кредитування можна звернутися до консультантів за телефоном (097) 323 10 76 та  067 357 23 68 чи завітавши за адресою: м.Рівне, вул. Грушевського, 42 А, 2 поверх (відділ «Споживчого кредитування»).https://privatbank.ua/kredity/avto-v-kredit

, , , , , , , , переглядів: 313


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *