Рівне майбутнього: візія та місія міста

06.02.2018

Рівне майбутнього: візія та місія міста

В рамках проекту “Розробка стратегії розвитку міста Рівного”, креативних рівнян запрошують на першу стратегічну сесію з розробки Візії та Місії міста Рівне.

Тема стратегічної сесії: “Візія. Місія. Яким ми бачимо місто в майбутньому?”.

Запрошений спікер – Володимир Воробей, засновник та виконавчий директор агенції економічного розвитку PPV Knowledge Networks. 

Володимир Воробей, експерт з регіонального розвитку, бізнес-моделювання та розробки бізнес-стратегій. Має понад 15 років досвіду у галузі менеджменту проектів та управління мережами знань. Засновник та директор агенції економічного розвитку PPV Knowledge Networks, що створює та розвиває бізнеси та бізнес-мережі. Член наглядових рад Теплого Міста (Івано-Франківськ) та низки агенцій місцевого економічного розвитку.

Присутні обговорять один з найважливіших етапів розробки стратегії, а саме формування Візії та Місії міста. Візія – це бажана картина можливого майбутнього, тобто як має виглядати Рівне в майбутньому.
Візя служить основою для формування стратегічних цілей розвитку міста, опосередковано визначає вибір напрямів розвитку і компонентних цілей та визначає відбір програм з проектами та заходами по досягненню цих цілей. В свою чергу, Місія міста – це спосіб досягнення його довгострокової візії, тобто саме дії та завдання ставить перед собою місто у довгостроковій перспективі, що забезпечують існування такої візії.

Захід відбудеться 9 лютого 2018 р.
Час: 18:00 – 20:00. 
Місце: м. Рівне, вул. Соборна, 11, ауд. 162, приміщення Платформи взаємодій “ПРОСТІР” (головний корпус НУВГП, 4-й поверх). 
Партнер заходу: Платформа взаємодій Простір
Участь безкоштовна. 
Реєстрація за посиланням обов’язкова https://goo.gl/forms/JBg205M0cRURZ0ry1

, , , , переглядів: 301


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *