Як розвинути бізнес у Рівному

17.09.2017

Як розвинути бізнес у Рівному

Платформа взаємодій «Простір» та Агенція сталого розвитку міста 21 вересня запрошує всіх рівнян і рівнянок, власників і власниць малого та середнього бізнесу, підприємців та тих, хто лише мріє про власну справу на цикл семінарів, присвячених розвитку підприємництва.

Ви дізнаєтесь про шлях створення бізнесу від ідеї до реалізації, про юридичні основи реєстрації власної справи та основи ведення бізнесу, тонкощі трудового законодавства, як правильно обрати форму оподаткування та як з нею працювати, а також отримаєте багато корисних порад від експертів.

З Вами працюватимуть:
Віктор Ногачевський, адвокат, керуючий партнер адвокатського об”єднання “ЛІНІЯ ПРАВА”, учасник першої всеукраїнської програми професійного розвитку для адвокатів “Адвокат майбутнього”, переможець професійного конкурсу “Адвокатура 2011” в номінації “Молодому адвокату за успіхи в адвокатській діяльності”, основні спеціалізації: захист бізнесу, кримінальне право

Руслан Камінський, адвокат, партнер адвокатського об”єднання “ЛІНІЯ ПРАВА”, один з кращих фахівців з корпоративного права

Тарас Тирак, експерт в галузі бухгалтерського обліку та податкового законодавства.

Місце проведення: м. Рівне, вул. Соборна, 11, ауд. 162, Open Office. Час 14:00 – 18:00
Участь безкоштовна.
Форма для реєстрації: https://goo.gl/forms/AsGfWF3597IX616e2
Кількість місць обмежена розміром аудиторії

Всі заходи підготовлено в рамках реалізації гендерної ініціативи «Розвиток жіночого підприємництва. Жіноче лідерство. Подолання гендерної нерівності серед керівників підприємств та фізичних осіб-підприємців м.Рівне шляхом залучення жінок у місцевий економічний розвиток». Реалізація ініціативи стала можлива за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади, яке підтримала спільну діяльність Асоціації міст України (АМУ) та проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС), який в Україні впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ). Зміст заходів є виключно думкою авторів та не обов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті www.pleddg.org.ua.

, , , , переглядів: 1 105


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *