Рівнянок вчитимуть, як відкрити власний бізнес

12.09.2017

Рівнянок вчитимуть, як відкрити власний бізнес

Платформа взаємодій «Простір» та Агенція сталого розвитку міста запрошуємо всіх рівнян і рівнянок, власників і власниць малого та середнього бізнесу, підприємців, та тих, хто лише мріє про власну справу на цикл семінарів, присвячених розвитку підприємництва та лідерства.

Вже 20 вересня о 14.00 ми розпочинаємо цикл івентів, на яких Ви дізнаєтесь про шлях створення бізнесу від ідеї до реалізації, юридичні основи ведення бізнесу, тонкощі трудового законодавства, як правильно обрати форму оподаткування та як з нею працювати, де знайти клієнтів та сучасні технології ведення клієнтської бази, а також Ви матимете змогу перейняти досвід від успішних жінок-лідерів і отримати багато корисних порад.

Першим нашим спікером стане Анна Петрова (Anna Petrova), засновниця та генеральна директорка Startup Ukraine, засновниця Selfmade Woman
Community, авторка конференції Enterpreholic! та
бізнес-табору Made in Ukraine, власниця та авторка коворкінгу KyivWorking

Анна відмінно володіє темою «Жінка в бізнесі. Вибір бізнес-ідеї. Відкриття власної справи». Хто ж як не вона?

“Я хочу навчити підприємницького мислення якомога більше людей. Саме підприємці можуть врятувати нашу країну” – Анна Петрова.

Анна, яка входить до списку 30 видатних українців до 30 років за версією Forbes, досконало знає шлях створення бізнесу від ідеї до реалізації. Вона допомогла втілити у життя не одну десятку стартапів в Україні та залюбки розповість про те, як це робити і Вам.

Реєстрація та умови за посиланням: https://goo.gl/forms/wuHwsggZ3vIXC2rC3
Участь безкоштовна. Кількість місць обмежена розміром аудиторії

Всі заходи підготовлено в рамках реалізації гендерної ініціативи «Розвиток жіночого підприємництва. Жіноче лідерство. Подолання гендерної нерівності серед керівників підприємств та фізичних осіб-підприємців м.Рівне шляхом залучення жінок у місцевий економічний розвиток». Реалізація ініціативи стала можлива за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади, яке підтримала спільну діяльність Асоціації міст України (АМУ) та проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС), який в Україні впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ). Зміст заходів є виключно думкою авторів та не обов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті www.pleddg.org.ua.

, , , , переглядів: 327


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *