Рівняни долучаться до Глобального кліматичного страйку за майбутнє планети

22.05.2019

Рівняни долучаться до Глобального кліматичного страйку за майбутнє планети

24 травня Україна вдруге приєднається до Глобального кліматичного страйку (Global climate strike for future) За ініціативи Екологічний центр ПДМ за підтримки Fridays For Future Ukraine – #FFF_Ukraine та Екоклуб, діти та молодь Рівного вперше приєднаються до міжнародного руху за клімат і майбутнє планети (кліматичного страйку).

Глобальний кліматичний страйк за майбутнє – рух, який охопив світ і спонукав молодь вийти на вулиці. Розпочала його шведська школярка Грета Тунберг, яка з серпня 2018 року виходила на одиночний страйк біля Парламенту Швеції з вимогою врятувати клімат, згодом її ініціативу підхопили школярі з усього світу – вони щоп’ятниці замість уроків виходили до місцевих парламентів та муніципалітетів щоб запитати: чому ми маємо вчитися заради майбутнього, якщо цього майбутнього може не бути? Цим закликаючи політиків до виконання Паризької кліматичної угоди. Очікується що до акції долучаться понад 500 країн, а загальна кількість тематичних подій досягне 500.

Глобальний кліматичний страйк (Global climate strike for future) відбудеться 24 травня з 13.00 на майдані біля Рівненської міської ради та виконавчого комітету та о 14.00 на майдані Незалежності.

, переглядів: 444


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *