Рівняни обговорили, яким повинен бути парк біля Палацу дітей та молоді

09.07.2017

Рівняни обговорили, яким повинен бути парк біля Палацу дітей та молоді

Рівняни твердо визначилися з тим, що парк біля Палацу дітей та молоді потребує комплексної реконструкції. Саме для того, щоб створити концепцію розвитку парку та обговорити її, відбувся воркшоп, на який завітали ті, кому не байдужа доля парку.

Нагадаємо, що у Рівному розпочинається реконструкція парку біля Палацу дітей та молоді. Так, до кінця року, в рамках реалізації проекту, який переміг у конкурсі проектів та буде реалізовано за кошти Громадського бюджету міста, у парку з’являться спортивна та дитячі зони.

Активісти та громадськість пішли далі і вирішили, що парк повинен змінитися повністю і для того, щоб знайти найкращі ідеї перетворення парку з місця для вигулу собак на прекрасне місце відпочинку дітей та дорослих, провели дводенний воркшоп.

  • Ми не випадково обрали такий формат обговорення. Адже це дає шанс залучити якомога більше людей до обговорення цього важливого для міста питання. Ця зустріч нам допоможе здійснити розробку концепції парку, яка передбачить цілісне урбаністичне бачення стадійного далекосяжного плану його розвитку, – говорить архітектор-урбаніст Дмитро Котляров.

Опубліковано Віталієм Германом 9 липня 2017 р.

Ті, хто брали участь у обговоренні, вже діляться своїми враженнями від воркшопу у соціальних мережах.

Один з них  – заступник міського голови Рівного Віталій ГЕРМАН:

  • 9 липня 2017 року взяв участь в презентації концепцій розвитку парку біля Палацу дітей та молоді. Приємно, що молодь переживає за розвиток інфраструктури міста, вносить цікаві пропозиції для покращення життя громади та бере на себе відповідальність! Приємно вести з Вами конструктивний діалог та бути причетним до нових перспектив розвитку нашого міста! Щасти Нам!

Опубліковано Віталієм Германом 9 липня 2017 р.

, , , переглядів: 548


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *