Які породи собак сьогодні в моді (+ФОТО)

06.02.2018

Які породи собак сьогодні в моді (+ФОТО)

У Львові відбулася перша цього року Всеукраїнська виставка собак. Подивитися там справді було на кого. Акіти і алабаї з Києва, королівські пуделі з Одеси, хаскі з Івано-Франківська, афганський хорт із Рівного, неаполітанські мастифи зі Львова… І ще багато інших представників різних порід цієї благородної тварини. Про це пише “Високий замок”.

«Понад 600 учасників прибули до Львова на виставку. Це перша виставка цього року в Україні, тому й спостерігаємо такий наплив гостей, – розповіла організатор, керівник Львівського міського осередку кінологічної спілки України “Фортуна” Євгенія Низова. – З’їхалися представники з усієї України, були також із Литви та Білорусі. У травні Львів готується прийняти міжнародну виставку, тож очікуємо велику кількість учасників з-за кордону».

Упродовж двох днів відбувалися монопородні виставки по окремих породах. Найкращих представників порід визначало міжнародне журі. А обирали найкращих собак обох виставок. У перший день “Кубок Лева” присудили німецькій вівчарці зі Сваляви (Закарпатська область). Загалом, на виставці було багато представниць цієї породи. Як зазначила Євгенія Низова, німецька вівчарка ніколи з моди не виходить. На піку популярності зараз також кане-корсо – великі собаки переважно темного окрасу, чорні, тигрові, бувають і голубі. Популярними залишаються мопси, яких теж на виставці було багато. На піку моди – хаскі, маламути. З найменших собачок найпопулярнішими є шпіци та чихуа-хуа.

Автор фото: Михайло Лук’янов

Другого дня на виставці “Казковий Львів” найкращою собакою визнано неаполітанського мастифа  на кличку Титан. Неаполітанський мастиф є нащадком стародавніх бойових собак, які цькували диких звірів на аренах Стародавнього Риму. Як розповіла власниця Титана, львів’янка Оксана Марченко, цей великий і на вигляд незграбний пес безмежно любить своїх господарів і відлякує грізним виглядом ворогів. За належного виховання собака першим агресії не проявляє, він є добрим.

Приз найкращого цуценяти отримали шестимісячний амстаф (американський стафордширський тер’єр) Дрейк і його власниця Діана Маруняк. Дівчинка із захопленням розповіла про свого вихованця: “За ним доглядати неважко, його слід просто соціалізувати”. Дрейк ходить на курси дресури. Це заняття цуценяті до вподоби, у нього легко все виходить. Як розповіла Діана, Дрейку не можна їсти манки й свинини. Зате він їсть інші каші, особливо гречку, з телятиною. Курятини не їсть, бо у ній, як каже господиня, багато хімії… Дрейк також любить дичину. У раціон собаки включають і фрукти, крім цитрусових. Їсть яблука, банани, особливо любить хурму.

 

, , , , , переглядів: 7 368


Кількість коментарів: 2
  1. Шо таке то ваша кана корсо??? Трохи дивіться у вікіпедію, коли статті пишете ;). Порода – канЕ (від ит. – собака) корсо

  2. Фу мені не нравиться не советую

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *