Майже всі одеські пляжі не відповідають нормам безпеки

31.05.2017

Майже всі одеські пляжі не відповідають нормам безпеки

За словами рятувальників, жоден пляж в Одеській області не отримав відповідного паспорта, хоча курортний сезон стартує вже 1 червня.

Як повідомив в.о. начальника відділу техногенної безпеки ДСНС в Одеській області Богдан Хворостенко, одеські пляжі не отримали необхідні документи і не пройшли перевірку на виконання норм і відповідності стандартам.

У самій Одесі курортний сезон стартував ще 1 травня. В обласному центрі тільки половина пляжів отримала документи, які підтверджують безпеку місць для відпочинку. За словами Богдана Хворостенко, з 56 одеських пляжів документи є тільки у 23.

«Зараз діє мораторій на планові перевірки пляжів міста та області. Тому проінспектувати пляжі рятувальники можуть тільки після заяви власника або орендаря», – зазначив пан Хворостенко.

Він розповів, що зазвичай у тих, хто сам просить перевірити пляж, все в порядку з безпекою і люди просто хочуть упевнитися і отримати дозвільні документи. Адже це сприятливо впливає на їх бізнес.

Основні вимоги для видачі дозволу полягають в тому, що на пляжі повинні бути як мінімум один рятувальний пост, три рятувальника і необхідне для їх роботи обладнання. Також воду поблизу пляжу повинні обстежити водолази.

Богдан Хворостенко каже, що в Арцизькому, Балтському, Подільському, Роздільнянському, Захарівському, Ширяївському і ряді інших районів Одеської області не передбачені місця для купання людей. Однак там все одно багато відпочиваючих і були навіть трагічні випадки.

, , , , , , , переглядів: 284


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *