Подорожувати новими маршрутами: переваги безвізу(+ІНФОГРАФІКА)

26.05.2017

Подорожувати новими маршрутами: переваги безвізу(+ІНФОГРАФІКА)

До запровадження безвізового режиму українці найчастіше відвідували такі європейські країни, як Польща, Угорщина, Словаччина, Румунія та Німеччина. За інформацією Державної прикордонної служби, у 2016 році польський кордон перетнуло близько 10 млн осіб. Зазвичай українці їхали до великих туристичних міст: Варшави, Кракова, Вроцлава, Любліна та Катовіце. Експерти зазначають, що після запровадження безвізового режиму попит на польський напрям тільки зростатиме. За попередніми оцінками, з червня потік людей на кордоні зросте на 15-20%.

Увага! Конкурс “Мандруємо Рівненщиною” шукає драйвові історії

Старі міста не лише цікаві для туристів, а й слугують зручними точками транзиту, оскільки звідти можна дешево продовжити свою мандрівку Європою. Наприклад, придбавши авіаквитки Wizzair на серпень, можна за 10-15 євро долетіти з Гданська до Мілана, з Познані до Парижа, з Любліна до Стокгольма.

Ще у минулому році лідерами з організованого туризму українців були Туреччина і Єгипет. Представники туристичного бізнесу впевнені, що цього року великий попит серед українців матимуть курорти Іспанії, Італії та Греції.

«Якщо людина вирішувала за тиждень поїхати до Іспанії чи Греції, то для багатьох віза була перешкодою», – наголошує Директор Центру розвитку туризму в Україні Володимир Царук.

Згідно з дослідженням, проведеним аналітичним відділом Асоціації індустрії гостинності України, приблизно 10% туристів, які раніше здійснювали поїздки в Європу, відкладали нові подорожі, очікуючи безвіз.

Як рівнянам оформити ID-картку

Уже з червня цього року громадяни України зможуть вільно подорожувати у понад 80 країн світу. І це не межа. За словами Президента України Петра Порошенка, надання Європейським союзом безвізового режиму для України дасть змогу отримати безвіз ще із 35 країнами Азії та Латинської Америки.

«Запровадження безвізу з ЄС істотно полегшить переговори України щодо скасування віз з іншими країнами. Тим же аргентинцям ми вже можемо сказати, що пора скасовувати візи: мовляв, ви ж бачите, що в ЄС ми вже їздимо вільно. І це дійсно серйозний показник для них. Наші переговорні позиції стали на порядок сильніше», – пояснює експерт Української ради з міжнародних відносин Андрій Наджос.

Україна фестивалить – драйвове літо(+ВІДЕО)

Експерти впевнені, що безвізовий простір з Європою позитивно вплине на мобільність українських громадян. Українці стануть частіше планувати туристичні поїздки та розвивати ділові контакти за кордоном, тим самим підвищуючи міжнародний імідж нашої країни.

За матеріалами Центру громадського моніторингу та контролю.

, , , , , переглядів: 523


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *