ogo.ua
Рівняни

Про проект

На Рівненському інформаційному порталі OGO.ua стартує проект «Бренд року 2017: ТОП фірм, яким довіряють».

Претендентів обираєте ви!!!

«Бренд року» — це свого роду підсумок роботи корпорації, фірми, підприємства, закладу. Це справжня непідкупна оцінка якості роботи бізнесу. Адже суддями є не журі, а мешканці Рівного та Рівненської області.

Бренд — це набір унікальних, сильних і позитивних асоціацій, які виникають у свідомості споживачів.

Бренд — це не просто логотип. Бренд – це сукупність переваг на ринку.

Бренд — це збільшення попиту на товар чи послугу.

Бренд — це підвищення лояльності споживачів.

Бренд — це те, що сприяє збільшенню продажів товарів та послуг.

Бренд — це високе звання, яким нагороджуються достойні.

Бренд — це гарантії якості, сервісу, справжньої цінності товару, перевірені часом і в результаті багаторазового використання.

Проект проводиться у два етапи:

Перший етап (листопад-грудень 2017 року): претенденти на участь у проекті обираються через відповідну категорію «Каталога»: («Здоров’я», «Авто, Мото», «Будівництво та ремонт», «Транспортні послуги», «Ресторани, кафе, бари», «Дозвілля, розваги», «Бізнес послуги», «Комп’ютерна, офісна та побутова техніка», «Магазини, супермаркети», «Організація заходів», «Навчання, курси», «Торгове та промислове обладнання», «Дім і побут», «Спорт, краса», «Туризм, подорожі», «Держустанови, комунальні служби»).

Для того, щоб стати претендентом, потрібно бути серед вже зареєстрованих. Якщо фірми або торгової марки не має, то можна її добавити.

Для того, щоб попасти в ТОП 20 у відповідній рубриці слід мати гарні оцінки, більшу кількість відгуків та переглядів сторінки фірми.

На другому етапі (січень-лютий 2018 року) відбудеться інтернет-голосування серед читачів Рівненського інформаційного порталу OGO.ua. Саме вони оберуть 16 ТОП брендів (по одному у кожній категорії) «Каталогу».

Очолять рейтинг «Бренд року 2017» переможці інтернет-голосування.

ГОЛОВНИЙ ПАРТНЕР ПРОЕКТУ БРЕНД РОКУ

shaslive-logo

ПАРТНЕРИ ПРОЕКТУ

Укртехнофос
Оптимальне таксі
Ель-Рої
Burshtyn