До 4G підключили 2000 населених пунктів 

11.08.2020

До 4G підключили 2000 населених пунктів 

У липні кількість нових населених пунктів в Україні, що мають покриття 4G, збільшилась вдвічі. Загалом в минулому місяці оператори підключили 1999 містечок і сіл, порівняно з 982 у червні. Про це  розповіли у Міністерстві цифрової трансформації.

Як повідомили у Мінцифрі, побудову мереж 4G у діапазоні 900 МГц почали із західних областей. Скористатись послугами можна вже в Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській, Волинській, Тернопільській, Рівненській областях.

Наступні – населені пункти у Чернівецькій, Хмельницькій, Житомирській та Вінницькій областях. Загалом, до кінця цього року підключення 4G відбуватиметься ще в 14 областях.

Оператори мобільного зв’язку провели обмін радіочастотами в діапазоні 900 МГц у шести областях України. Компанії lifecell, Київстар та Vodafone Україна підписали меморандум про спільне використання телекомунікаційної інфраструктури з мобільними операторами. Це дозволить прискорити розгортання мереж 4G у сільській місцевості й на автодорогах. А ще спільно використовувати мережу в усіх населених пунктах, де це необхідно, а не тільки там, де менше 2 тисяч населення.

Наразі до 4G підключено 17585 населених пунктів по всій Україні. Загалом через кілька років Мінцифра має намір покрити 4G 95% всієї території України.

Чому мати 4G так важливо:

це швидкісний мобільний інтернет – удесятеро швидший за 3G

це змога працювати та навчатись онлайн

це можливості для розвитку підприємництва на місцях

, , , ,


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *