Уряд планує знизити вартість газу длоя населення

Гринюк Перевезення
Щасливе
17.01.2021

Уряд планує знизити вартість газу длоя населення

У понеділок, 18 січня, Кабінет міністрів планує обмежити ціну на газ для населення до 6,99 гривні за кубометр. Про це повідомила заступник голови Офісу президента Юлія Свириденко, передає РБК-Україна.

Зазначається, що уряд прийме постанову, якою з 1 лютого 2021 року на період дії карантину буде встановлена ​​гранична ціна на природний газ. Водночас Свириденко наголосила, що тариф у розмірі 6,99 гривні діятиме не довше ніж до 31 березня 2021 року. За їх словами, обмеження ціни стосуватиметься договорів між побутовими споживачами й постачальниками, в тому числі постачальником “останньої надії”.

Заступник глави ОП додала, що таке рішення прийняли після аналізу ситуації на газовому ринку. В ході цього з’ясувалося, що після скасування пільгових цін для населення (ПСО) маржа постачальників зросла з 5% до 46%.

Також прем’єр-міністр Денис Шмигаль у Facebook зазначив, що тариф на розподіл газу планується обмежити до рівня не вище 1,79 гривні за кубічний метр. Відповідну ініціативу має схвалити Верховна рада. Чиновник запевнив, що надалі уряд зобов’яже всіх постачальників газу дозволити українцям укладати річний договір за фіксованою ціною та чітко прогнозувати ціни в платіжках.

, , , ,

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *