13 липня: ситуація з коронавірусом на Рівненщині

Мисливсько-спортивний комплекс «Сокіл»
Щасливе
13.07.2020  17:23

13 липня: ситуація з коронавірусом на Рівненщині

За добу в Україні зареєстровано 612 нових випадків коронавірусної хвороби. На Рівненщині за час пандемії зафіксовано 4720 випадків, це 4 місце серед регіонів держави. Станом на ранок 13 липня зареєстровано ще 23 нові випадки захворювання на коронавірус.

Вік хворих від 34 до 73 років. Також зафіксовано 83 летальні випадки, спричинені COVID-19. Подолали захворювання 2773 жителі області (58,8%) . За період епідемії лабораторіями області проведено 48 451 тестування (34 523 ПЛР-тестів і 13 928 ІФА-досліджень).

  • На Рівненщині через несприятливі погодні умови 11 липня було знеструмлено 28 населених пунктів повністю та 1 частково у 4 районах: у Березнівському та Гощанському по 7 населених пунктів, Корецькому – 9, Рівненському – 4. Аварійно-відновлювальними бригадами ПрАТ «Рівнеобленерго» відновлено електропостачання. За викликами від населення до ліквідації наслідків стихії долучилися також підрозділи ДСНС. Усім головам РДА дано доручення промоніторити ситуацію щодо наслідків негоди.
  • Психіатрична допомога населенню Рівненщини надається трьома високоспеціалізованими закладами охорони здоров’я – це Рівненський обласний центр психічного здоров’я, Острозька обласна психіатрична лікарня, а також обласна психіатрична лікарня с.Орлівка, що в Сарненському районі. Заклади працюють у звичному режимі і надають спеціалізовану медичну допомогу в умовах епідемії з дотриманням усіх необхідних протиепідемічних заходів. Спалаху COVID-19 в обласному центрі психічного здоров’я у Рівному не зафіксовано.
  • У постанові КМУ від 8 липня 2020 року № 588 розроблено нові рекомендації щодо діяльності розважальних закладів, кафе та ресторанів. Наразі до ОДА надійшов лист із підписами керівників сорока закладів харчування та готельно-ресторанного бізнесу про надання дозволу на роботу в умовах карантину не тільки на відкритих майданчиках, а і в закритих приміщеннях. Керівниками закладів, що відновили роботу в умовах карантину, не завжди виконуються вимоги, прийняті обласною комісією з питань ТЕБ та НС. Тому в області посилений контроль за дотриманням протиепідемічних заходів, який здійснюють відповідні служби. Під час минулих вихідних на базі готельно-ресторанного комплексу «Софія» біля Рівного відбувся розважальний захід на відкритому повітрі. За інформацією керівництва комплексу, участь у ньому взяло близько ста осіб, заходи безпеки були дотримані та відповідали карантинним вимогам.
  • В області 105 лікувально-профілактичних закладів уклали угоди з НСЗУ, відповідно до пакету контрактованих послуг, окрім тих, які не мають на це право за видом діяльності. Уся інформація про кожен медичний заклад є на офіційному сайті Національної служби здоров’я України. там можна відстежити, які пакети послуги є контрактовані з НСЗУ. Наразі є понад 30 пакетів таких послуг. Серед пріоритетних – пологи, лікування інсульту, інфаркту, а також пакети із надання медичної допомоги з лікування пацієнтів з COVID-19. Також лікувальні заклади мають право надавати медичну допомогу на платній основі, тобто затверджувати платні послуги через обласну раду та обласну адміністрацію та здійснювати неприбуткову підприємницьку діяльність. До пакету контрактованих з НСЗУ послуг також входить і забезпечення медичними препаратами. Проте пацієнти, у разі використання тих чи інших лікарських препаратів, мають право їх докуповувати та забезпечувати власне лікування.
  • З 6 липня надано дозвіл на роботу реабілітаційно-оздоровчому комплексу «Біле озеро» РАЕС. Заклад працює із дотриманням усіх карантинних вимог. Наразі комісією з питань ТЕБ та НС Володимирецької РДА інших дозволів для баз відпочинку на Білому озері не надавалося.
, , , , переглядів: 418

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *