145 адміністративних послуг тепер можна отримати у підрозділі ЦНАПу в “Злата Плазі”

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
26.12.2018  16:06

145 адміністративних послуг тепер можна отримати у підрозділі ЦНАПу в “Злата Плазі”

26 грудня 2018 року, о 12:00 годині у Торгово-розважальному центрі «ЗЛАТА ПЛАЗА» відбулося офіційне відкриття територіального підрозділу Центру надання адміністративних послуг у місті Рівному.
Командою Центру надання адміністративних послуг реалізовано спільний соціальний проект міської влади та Торгово-розважального центру «ЗЛАТА ПЛАЗА».


Керівництво Торгово-розважального центру «ЗЛАТА ПЛАЗА» пішло на зустріч територіальній громаді міста Рівного та надало площу в оренду за 1 гривню.
Через територіальний підрозділ Центру надання адміністративних послуг, що розміщений в ТРЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА», надається 145 видів адміністративних послуг, зокрема, з реєстрації місця проживання та видачі різних видів довідок у цій сфері, реєстрації бізнесу, надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та з Державного земельного кадастру, консультації у сфері паспортних послуг та реєстрації у електронній системі керування чергою відвідувачів.

Одним з перших, хто випробував на собі сервіс надання адміністративних послуг у підрозділу ЦНАПу в “Злата Плазі” був заступник міського голови Рівного Віталій ГЕРМАН.

  • Скористався послугами новоутвореного територіального підрозділу Центру надання адміністративних послуг у місті Рівному. Професійно, доступно і зрозуміло. Команді ЦНАПу за роботу ставлю тверду п`ятірку (12) з плюсом. Молодці! Пишаємося Вами, – поділився враженнями Віталій ГЕРМАН.

З любов’ю до клієнтів, команда центру Надання адміністративних послуг у місті Рівному в особі директора Юлії Шигоревої дякує всім причетним до того, щоб надання адміністративних послуг у місті стало ще доступнішим:

, , , , , переглядів: 1 115Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *