7 цікавих фактів про клеванський Тунель кохання

Гринюк Перевезення
27.09.2020

7 цікавих фактів про клеванський Тунель кохання

Чотирикілометровий «коридор», створений деревами, що вишикувались над залізничними рейками в арку ідеальної округлої форми, давно стали візитною карткою Рівненщини, об’єктом паломництва туристів з різних куточків України та світу. Тунель кохання в Клевані вабить мандрівників та закохані пари, надихає фотографів на романтичні фотосесії, а креативних та підприємливих людей – на нові ідеї.

«Їхати на прогулянку до тунелю можна в будь-яку пору року, але краще влітку чи восени, коли природа забарвлює листя в неймовірні кольори та відтінки, від зеленого до золотого і багряного. В тунелі спостерігається химерна гра світла й тіні, своєрідний натуральний ефект для фото, тому фотографи також люблять це місце. Тунель кохання – одне з найромантичніших місць в Україні», – пише туристичний блог vidviday.ua.

  • У 2012 році у Клевані японська компанія Fujifilm зняла 40-секундний рекламний ролик свого бренду. Герої відео раптово потрапляють з суцільної зеленої стіни в тунель і швиденько фіксують різні дива за допомогою новенької фірмової камери.
  • Свій казковий тунель кохання у 2014 році створили у місті Хешань у Гуансі-Чжуанському автономному районі на півдні Китаю. Закриту восьмикілометрову залізничну гілку, призначену для перевезення вугілля зі старої шахти, перетворили на романтичну атракцію. Тепер туристи й закохані парочки можуть з вітерцем проїхатися на дрезинах під кольоровими романтичними арками.

  • У 2015 році японський режисер Акійоші Імазакі зняв в тунелі повнометражний фільм – ліричну драму «Клевань – тунель кохання». Головну роль в кіно, присвяченому випробуванням молодої пари, зіграла улюблениця японської публіки, 17-річна модель та актриса Мікі Хонока.

  • У 2017 році подібний клеванському романтичний «Тунель кохання», хоч і в рази менший за розмірами, відкрили в Китаї неподалік міста Хефей на сході Піднебесної.
  • У лютому цього року британське видання Daily Mail склало список маловідомих романтичних куточків світу. Топ-10 очолює знаменитий Тунель кохання, який знаходиться в селищі Клевань, що на Рівненщині.
  • У 2020 році два подібні зелені «тунелі» виявили на Київщині – на виїзді з Білої Церкви на повороті в напрямку Сквири та 250-метровий «Тунель бажань» біля містечка Згурівка. А нещодавно таку романтичну місцину знайшли в Дніпрі на маршруті трамвая № 5 в промзону.

А для тих, хто бажає відвідати найромантичніше місце Рівненщини, рівненський портал ogo.ua пропонує шість способів туди дістатися.

, , , ,


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *