Біля Рівного з’явиться стежка з еко-маршрутом

Мисливсько-спортивний комплекс «Сокіл»
Щасливе
19.03.2021  11:40

Біля Рівного з’явиться стежка з еко-маршрутом

Вже незабаром біля Рівного облаштують стежку з еко-маршрутом із сучасними інформаційними стендами та  геологічними пам’ятками, флорою та фауною краю. 

 Усе для того, аби рівняни та гості міста  більше часу проводили на свіжому повітрі та ще й дізналися цікавої та нової інформації.

Маршрут стежки розпочинатиметься на східній околиці села Городок та закінчуватиметься на північно-західній околиці села Шпанів Рівненського району. Сама стежка проходитиме через ботанічний заказник загальнодержавного значення “Вишнева гора” та заповідне лісове урочище міцевого значення “Урочище “Павліщина”.  Про це інформує Екоклуб.

Така ідея створення прогулянково-пізнавального маршруту належить Екологічному центру ПДМ Рівного.

Під час проходження чотиригодинного маршруту всі охочі зможуть насолодитися природою рідного краю – рідкісними червонокнижними рослинами та тваринами. Загальна протяжність стежки – 6 кілометрів. Екомандрівка складатиметься з десяти точок, на яких учасники проходитимуть певні цікаві завдання.

Наразі рівненські природоохоронці напрацьовують механізм створення екологічного маршруту, однак наголошують, що вперше випробувати стежку жителі громад Рівненщини зможуть наприкінці року.

, , , , , переглядів: 182

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *