Троє рівненських медиків отримали ордени та медалі

Щасливе
18.06.2021  14:50

Троє рівненських медиків отримали ордени та медалі

Троє рівненських медиків на передодні свята стали переможцями І етапу «Медичного Оскара» та отримали відзнаки «Орден Святого Пантелеймона» та «Медаль Святого Пантелеймона».
«Орден Святого Пантелеймона» у номінації «Вірець служінню суспільству» отримав лікар-анестезіолог ЦМЛ, лікар 25-ї української антарктичної експедиції – Ігор Дейнека.
«Орден Святого Пантелеймона» в номінації «Найкращий медичний працівник» (відзнака для середнього медичного персоналу) отримала старша медична сестра урологічного відділення КНП “Центральна міська лікарня”РМР” Інна Мельничук.
«Медаль Святого Пантелеймона» у номінації «За турботу і ласку до хворого» отримала старша медична сестра кардіологічного відділення ЦМЛ – Тетяна Васечко.
Додатова інформація: «Орден Святого Пантелеймона» присуджується за гуманістичну й благородну діяльність у галузі охорони здоров’я, яка позитивно впливає на свідомість й духовний розвиток українського народу та держави в цілому, спрямована на збереження та зміцнення здоров’я жителів України, виховує толерантне ставлення один до одного та надихає на нові можливості.
«Медаль Святого Пантелеймона» вручається молодим патріотам України, яким притаманні високий професіоналізм, духовно-моральні якості, та які розробили, впровадили власний проект та досягли значних особистих результатів у галузі охорони здоров’я, волонтерській, гуманістичній та громадській діяльності.
, , , , переглядів: 308

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *