Чому комунальники не ремонтують рівненські дороги після зими?

Щасливе
22.03.2021  12:00

Чому комунальники не ремонтують рівненські дороги після зими?

Після зими дорожнє покриття у Рівному вимагає ремонту, оскільки з’являються вибоїни на проїжджих полотнах, які можуть стати причиною аварійних ситуацій. Щоб цього не допустити, щодня працівники міськшеу проводять роботи з ліквідації ямковості. Вибоїни засипають різною сумішшю.
Про це повідомили у Рівненській міській раді.

Особлива увага приділяється автошляхам з найбільш інтенсивним рухом та на найбільш проблемних ділянках. Це вулиці: Макарова, Млинівська, Данила Галицького, Костромська, Соборна та інші. Натомість поточний ремонт дорожніх полотен зараз проводитись у Рівному не може. Оскільки такий вид роботи здійснюються гарячою асфальтобетонною сумішшю, яка під час укладання повинна мати температуру в межах плюс 150 – 160 °C.

Фотографія Юрія Климчука з Facebook

– При морозній погоді – суміш охолоджується і коли її кладуть на охолоджену проїжджу частину, то температура знову ж таки зменшується. І вже виходить, що його ніколи укатувати. Він не ущільниться. Ефекту не буде. Ми повинні дотримуватися технічних правил. Відтак, укладати гарячою асфальтобетонною сумішшю, у холодну та вологу пору ми не можемо, оскільки не забезпечимо якість ущільнення дорожнього покриття, – розповів заступник начальника Рівненського ШЕУ Віктор Климук.

Для проведення ефективних поточних ремонтних робіт на дорогах, потрібна сухість та середньодобова температура не менше +10.
Відтак, коли погода покращиться, тоді комунальники зможуть приступити до поточного ремонту. В першу чергу – це вулиці, де курсує громадський транспорт.
Окрім того, на наступній сесії Рівнеради депутати затверджуватимуть фінансування капітальних видатків. Після цього відбудуться тендери, які дадуть змогу приступити до ремонтних робіт асфальтного покриття у всіх мікрорайонах нашого міста.
, , , , , переглядів: 131

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *